Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek adjak ajándékot?...

Szerintetek adjak ajándékot? Ti adnátok?

Figyelt kérdés
A barátom külföldön tanul, és hazajön mikulásra a szüleihez, repülővel. Biztos, hogy nem fogok kapni tőle ajándékot, mivel a csomagok miatt nem lesz ahova tegye. De én szivesen adnék neki, dde ha nem fogok kapni, akkor rosszul fog egy kicsit esni.
2015. dec. 3. 20:03
 1/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező! :)


Szerintem az,hogy nem hoz magával ajándékot az nem azt jelenti,hogy nem fogsz kapni. Itthon is vehet bármelyik boltban ajándékot neked! :)

De te miért szeretnél ajándékot adni neki? Azért mert hazajött és csak úgy kedved van ajándékozni vagy valami különleges alkalom miatt?

De szerintem adj szívből ajándékot a barátodnak azért mert szereted és ne várj cserébe semmit! Ez az igazi ajándékozás! :)

2015. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikulásra szeretnék adni. Sajnos csak ezen a hétvégén ül itthon, hétfőn elutazik megint
2015. dec. 3. 20:31
 3/6 anonim válasza:
Nem azért kell ajándékot adni valakinek mert te is kaphass. Ha örömet akarsz szerezni neki akkor adj. Azt hogy ő ad neked vagy nem, már másodlagos. Vagy kapsz, vagy nem.
2015. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de 1. te egy nagyon egoista nőszemély vagy 2. nem is szereted teljes szívből a párodat!


Azért vagy egoista, mert : "dde ha nem fogok kapni akkor rosszul fog egy kicsit esni."

És azért nem szereted teljes szívből a párodat, mert feltételhez kötöd az ajándékozást: "De én szívesen adnék neki, dde"

A "de" szócska árulkodó!


Egy ajándékot ne azért adj, mert kötelező, mert elvárják, hanem azért mert SZÍVBŐL ADNÁD NEKI ÉS NEM VÁRSZ TŐLE VISZONZÁST!


Szóval, légyszi gondolkodj el azon, hogy ha valakit meglepsz, akkor azt szívből teszed-e, minden hátsó szándék nélkül, vagy pedig nem!

Ne azért adj, mert elvárod, hogy a másik viszonozza azt! Hanem azért adj, mert szeretnéd meglepni a másikat!

2015. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
adni jobb mint kapni :)
2015. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak adj,szerintem már maga az ajándék,hogy hazajött ide.Szóval gyerünk venni valami szépet.
2015. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!