Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy egyetemistának mit adnátok...

Egy egyetemistának mit adnátok karácsonyra? Egyetemisták, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

A bátyámnak jelenleg semmi ideje nincs, folyton csak tanul, tanul, tanul... Lassan itt a karácsony és egyszerűen képtelen vagyok kitalálni, hogy mit adjak neki. Bármilyen ötletnek örülök, mert nemcsak én, de a szüleink sem tudják még, hogy mi kerüljön a fa alá.


Ti mit adnátok egy egyetemistának, vagy ha az vagy minek örülnél, mire lenne szükséged? Kérlek ne írjatok háztartási gépeket, tollat, ceruzát stb., mert az olyan... na, mégis csak karácsony lesz!


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 4. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szépirodalomnak, versesköteteknek mindig örültem (és még most is:D), színházbelépőnek, stb.


Sokszor nem volt annyi időm sem, hogy keressek magamnak valamit, nemhogy leüljek olvasni. Karácsonykor mindig ráértem egy kicsit legalább :)

2015. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Hát.. nem is tudom. Nem rajong túlságosan a könyvekért meg a színházér... De köszi elindulásnak jó. Ja nagyon szeret fényképezgetni. Meg ilyen repülős dolgokat (pl. maketteket) is.


Jöhetnek még válaszok! :)

2015. dec. 4. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:

fényképező tanfolyam

koncertjegy vagy mozijegy (2 db, h mást is el tudjon vinni magával)

menő karóra

kézműves sörválogatás

2015. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kézműves sörválogatásnak én is örülnék vagy valami minőségi meggypálinkának.Vagy egy Lokis sálnak amin rajta van a párom és a kislányunk no meg a feltüntetve a 7 bajnoki cím nagyon ütne 😃
2017. dec. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!