Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Friss kapcsolatos lányok! Ti...

Friss kapcsolatos lányok! Ti mivel lepitek meg a barátotok karácsonykor?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Olyanok válasza érdekelne akik 1 hónap-max. fél éve vannak együtt a barátjukkal. Mit ajándékoztok? Mert én mindig is rossz voltam a fiúknak való ajándéozásban és most van az első barátom, 3 hónapa járunk és személyes ajándék mellett szeretnék neki valami hasznosat is adni. Ti mit ajándékoztok? Fiúk, minek örülnétek? (20 év körüli srácok)


17l


2015. dec. 13. 19:25
 1/2 anonim válasza:
nem vettem még ajándékot fiúnak, és csak 15 vagyok de szerintem érdemes olyat venni, amiről te jutsz eszébe. ne sampont, ne dezodort. biztosan vannak dolgaitok, amit közös szokásként kezeltek. na azzal kapcsolatos tárgyat vagy hasonlót válassz. vagy esetleg csinálj neki egy finom vacsit, vagy süss neki sütit és pl. meglepheted valami új dologgal. ha már lefeküdtetek, akkor valami újat vigyetek bele a szexbe, ha még nem, de nem is tervezed akkor ezt hagyd ki. :) remélem tudtam segíeni
2015. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm.:)) ment a zöld kéz
2015. dec. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!