Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nem soká Valentin nap, mit...

Nem soká Valentin nap, mit adjak a barátomnak?

Figyelt kérdés

22 éves, 4 hónapja vagyunk együtt, valami ajándék ötlet?? ti mit vesztek??

(kort, nemet kérnék:D)



2016. jan. 18. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ó basszus már megint qva valentin nap..Amit szeret, te párod, nem tudod miket szeret?
2016. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de tudom, de már minden létező dolgot vettem mert már régebb óta ismerem és kifogytam az ötletekből xd ezért kérek segítséget :)
2016. jan. 18. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
engedd seggbe
2016. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi nem veszünk semmit neki. Egyébként csinálj neki valamit, mondjuk süss egy kis finomságot.
2016. jan. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Közös programot!
2016. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nagyszüleidet, hogy ők mit adtak egymásnak Valentin napkor, amikor fiatalok voltak. Na, azt adj neki.
2016. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
közös program mindenképpen lesz csak valami ajándékot szeretnék neki, nagyszüleimet kérdezzem meg?? jó ötlet csak nem tudom megvalósítani..:)
2016. jan. 20. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Azért az anállal kapcsolatban inkább ne kérdezd a nagyit, lehet olyan információkhoz jutnál amire nincs szükséged.
2016. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!