Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak a...

Mit vegyek a barátomnak a szülinapjára, Valentin napra meg az évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Február első hetében lesz az évfordulónk most leszünk 3hónapja együtt, második héten lesz a szülinapja meg a Valentin nap is.. 14éves lesz. nagyon nincs semmi hobbyja.. És nincs ötletem..

2016. jan. 24. 12:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát Te ismered őt, mi nem...
2016. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom.. csak esetleg valami ötlet??
2016. jan. 24. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:

ÉVforduló? 3 HÓNAPja leszek együtt, milyen évről beszél te????

Ne haragudj, de mekkora életképtelenség kell ahhoz, hogy van 3 ünnep, de egyikre se tudod, mit vegyél a SAJÁT barátodnak? Én erre nem fogok válaszolni....

2016. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

bakker te ismered... én sose kérdeztem meg senkit arról hogy mit vegyek neki mert én ismerem :D és tudtam mit akar, mit szeretne. meg kicsit személyesebb dolgokat is lehet belevinni.

vegyél neki plüssmacit vagy bögrét azt sose lehet elszúrni hogy nem tetszik.

2016. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A fiúknak egyébként is nagyon nehéz szerintem vásárolni, ezzel én is mindig gondban vagyok! :) Ha már végképp nem tudsz neki mit venni, talán vegyél neki egy egyszerű kis kesztyűt, úgy is tél van, és az fogyóeszköz. Vagy esetleg egy szép tollat, fényképes kulcstartót, valami kis apróságot. Ennyi idő után még nem szabad túlzásba vinni a költekezést. Sok sikert!
2016. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó. Nagyon szépen köszönöm :)
2016. jan. 24. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem az exem nagyon szeretett olvasni és ezért vettem könyvet neki :D mindent elolvasott mindegy mit kapott.

ha szeret olvasni vehetsz azt is :)

2016. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tényleg. ez nagyon jó ötlet köszönöm:)
2016. jan. 24. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem csak hónapfordulótok lesz, nem évfordulótok, mert az általában évente van :D

Ha hobbija nincs is, de biztos van kedvenc kajája, zenéje, filmje, játéka. Vegyél neki pl. két mozijegyet és nézzetek meg egy olyan filmet, ami őt érdekelheti. Meg esetleg vegyél neki energiaitalt, csokit, vagy egy játékot. De ez is jó megoldás, ha te magad készítesz neki valami kreatívat! Keresgélj, rengeteg ötletet találhatsz!

2016. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom..csak olyan furcsán hangzott.. És köszönöm a segítséged :)
2016. jan. 24. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!