Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőmnek jó lesz ajándékba...

Barátnőmnek jó lesz ajándékba ez a karkötő?

Figyelt kérdés

[link]


Diplomaosztójára venném :)


2016. febr. 25. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem kéne, de ha ilyen a stílusa, akkor végük is, miért ne? Ha szeret téged, akkor persze biztosan örülni fog neki, de nem tudom, mennyit hordja majd.


Elmondom a bajomat vele: ez ékszernek gagyi, csak egy bizsu. Névnapra OK, kedves kis meglepetés, de egy diplomaosztóra valami valódi kellene, olyan darab, ami egy életre szól, nem megy ki a divatból. Ilyen karperecből 12 egy tucat, ezek hasonmását 2 ezer forintért árulják a C&A-ban és a többi butikban.

2016. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TappancsMancs ***** válasza:
0%

A stílus amiket hord ékszerben és ruházatban az fontos. Így nem lehet tippelni sem. Amúgy nem olyan rossz ha persze tetszik neki, de én inkább egy szolidabb karakterűt vennék mert a nők is válogatnak pedig maguk látják a választékot. Egy ízléses de kevésbé karakteres jobb lehet - így látatlanban. Amúgy sok szebb van.

[link]

2016. febr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy azt mondaná hogy fujj, nem kell.

A stílusától függ, az én párom az ezüstöt és az aranyat szereti, na meg persze az annak megfelelő nemesacél és wolfram ékszereket. Nem vagyok nő, de a gyöngyös ékszerek annyira nem jönnek be, annál inkább a klasszikus formájú nemesfémek és utánzataik.

De mondom, akármit adsz, örülni fog neki.

2016. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szép, de ilyenből tényleg árulnak már 2ezer Ft-ért is ezer félét. Szerintem inkább vegyél ezüstöt, kapsz ugyanennyiért és sokkal szebbet, elegánsabbat is. Biztos tetszik majd neki, de senki se mondja meg, hogy ez nem egy gagyi bizsu. Ráadásul rózsaszínes színű, ami nem megy minden ruhához. Én arra szavazok, hogy inkább egy szebb ezüst, mint ez. De az ötlet jó, hogy karkötőt ajándékozz.
2016. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Szép, elegáns. Mondjuk, ha van fehérben, nekem az jobb lenne, mert az mindenhez megy, a rózsaszín meg nem.

Amiket korábban belinkelt valaki, azok ilyen gyerek, saját készítésű, divat karkötők inkább, nem is ékszerek. Azok nagyon furák lennének ajándéknak.

2016. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi!
2016. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi nem tudhatjuk, hogy a te barátnődnek mi tetszik.
2016. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint tetszik, viszont nem hordanám mert a ruhatáramhoz és a stílusomhoz egyáltalán nem passzol. Egyébként ennyiért már sokkal de sokkal szebbeket is találsz.
2016. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, és ha illik a személyiségéhez, akkor biztos örülni fog neki. :)

Bár lehet, hogy az előzőeknek igazuk van abban, hogy valami komolyabb ékszert kellene választanod.

2016. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, az én stílusomhoz teljesen passzol, ha az övéhez is akkor nagyon fog örülni.


20/L

2016. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!