Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vehetnék a...

Milyen ajándékot vehetnék a 25 éves páromnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen idegesítő kérdés van.


25 éves lesz a barátom.

Imádja a gyors kocsika, imád vezetni, és szereti szerelni is a kocsikat(ez a szakmája).

Bmw-je van. Ugyhogy ezzel kapcsolatban vettem mar neki korabban par ajandekot.(bmw-s pulover, bmw-s ágynemű, kulcstartó..)

1 éve vagyunk együtt.

Szeretnék több kisebb ajándékot venni.

Kedvenc parfüm(ami amugy is fogyóban van)

Vettem páros pólót :D

Valami ötlet, hogy mit vehetnék még?


Vagy esetleg egy nagy ajnándékot?

20-25 ezer forintból.


2016. márc. 4. 13:04
 1/8 anonim válasza:
37%
Egy látogatás a BMW gyárban és múzeumban?
2016. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem csak egyszerűen lepd meg egy könyvvel az autókról, vagy ha arról nem találsz, akkor a természettudományokról, [vigyázz! Nehogy valami áltudományos kreacionista könyvet vegyél].


Ha születésnapja van, akkor meg egy ilyen torta megrendelését/készítését javasolnám:


[link]

2016. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%

szoval csak azert kell neked mert bmw je van

ha trabantja lenne le se tojnad

2016. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
tesztvezetés, hungaroring-es vezetés, vezetéstechnikai tréningre szóló ajándékutalvány?
2016. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Igazából ha 1 éve vagytok együtt, és nem tudod mit vegyél neki...akkor problémák vannak. Esetleg az internet népe előtt ŐT kellene megkérdezned mit szeretne, mire vágyik. De ha igazán ismernéd tudnád mit szeretne. (Amúgy ajánlanám csináltass BMW-s wc ülőkét, egyedi lenne és csak neki!)
2016. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem azért kell mert BMW-je van. Nem is értem, hogy ezt miből szürted le. Hozzá teszem miután összejöttünk utána vette meg a kocsit. ;)

Csupán csak azért írtam, hogy ilyen ajándékokak vettem már neki.

Gondoltam hátha ezzel kapcsolatban is tud valaki ötletet adni.

2016. márc. 4. 13:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Könyveket viszont nem szereti. :)

Szeritnem bele se nézne csak porfogó lenne számára.

Tesztvezetés jó ötlet! Erre már én is gondoltam. A feldobox adrenalin csomagjában vannak ilyen programok. :) de az 50 ezer ft, kicsit drágább.

2016. márc. 4. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
"Könyveket viszont nem szereti. :)" Pedig jól jön az, ha billeg az asztal, kitámasztónak.
2016. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!