Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek a 13...

Milyen ajándékot vegyek a 13 éves lányomnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hatosztályos gimnáziumba megy, és szeretnék neki valami különlegesebb ajándékot venni. Tudnátok mondani ötleteket? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. márc. 9. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés infó... arany fülbevaló, egy jó számológép, valami családi örökség.
2016. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Alkonyatos cuccok? Csontvárosos? Könyvsorozat vagy DVD sorozatra gondolok. Kerilányomnál bejött. (15) Esetleg egyedi telefontok családi vidám képből. Ő most ezt szeretne húsvétra. 3000.- Ft körül lehet rendelni a neten, csak meg kell add a teló típusát.
2016. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán szereti az ékszereket, és nem néz sorozatot sem. A telefontok jó ötlet, csak nem ilyesmire gondoltam. :)

Szeret olvasni, és zenét hallgatni... csak az a baj, hogy én nem értek a mai kütyükhöz, mert gondoltam rá, hogy mondjuk kap egy magnót, de fogalmam sincs, hogy ma árulnak-e még ilyet. Meg persze nem szeretnék neki "ciki" ajándékot venni, amit aztán majd ezért nem használna.

Egyéb ötletek?

2016. márc. 9. 19:32
 4/8 anonim válasza:
E-book, Ipad, táblagép, táska, eb, macs
2016. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És mi lenne ha nem tárgyi ajándékkal lepnéd meg, hanem egy emlékezetes nappal? Amikor igazán jól érezheti veled magát. A nap végén/közben persze ajándékot is kaphat, de egy nagy dolog vásárlása helyett adnál neki egy szuper élményt, meg valami kézzel foghatót is , aminek örülhet. :)
2016. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Természetesen egy ilyen nap meg lesz tartva. :)

Esetleg valami ajándék ötleted is lenne?

2016. márc. 11. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor én költöztem kollégiumba, anyukámmal egy csajos napot tartottunk, elvitt vásárolni (megbeszéltük előtte, hogy mi a keret, és amúgy is kellett, mert nőttem), együtt kajáltunk, együtt voltunk fodrásznál, aztán kávéztunk (15 voltam), és mikor hazaértünk, főztünk aztán megnéztünk egy filmet. Élmény is volt, és tárgyi ajándékot is kaptam, vehettem egy csomó ruhát. Persze ez nálam bejött, mert imádom a ruhákat.

Ami még eszembe jutott, az egy szép kötésű napló (olyat is kaptam már, nagyon örültem neki), esetleg gravírozott toll, ha kollégiumba is megy az új suli mellett, akkor családi fotó, hogy mindig ott legyetek neki.

2016. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A napló tényleg jó ötletnek tűnik. Köszi :)
2016. márc. 12. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!