Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vegyek a 15éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Kifogytam az ötletekből :) modellkedik , és balettozik :) meg méha eljár lovagolni !! Várom az ötleteket :-)

2014. okt. 25. 12:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%
Esetleg lovagló csizma,balett cipő,sminkcuccokat.A sminknek biztos örülne vagy a lovagló csizmának.Remélem segítettem.L/12
2014. okt. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami lovas témájú könyvet, esetleg egy balettos vagy lovas mintájú naplót.
2014. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget ! :-) még várom az ötleteket :) !
2014. okt. 26. 21:16
 4/11 anonim válasza:
100%
ha szereti a kiegészítőket akkor vehetsz neki nyakláncot fülbevalót karkötőt stb :)
2014. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi :-) és valami nagyobb , komolyabb ajik ? :)
2014. okt. 29. 20:43
 6/11 A kérdező kommentje:
100.000ft szoktam ra szánni :-) + még mamájátol , meg tobbi rokonoktol !
2014. okt. 29. 20:44
 7/11 anonim válasza:
új telefon?e-book olvasó?laptop?valami kényeztetőre befizetni?
2014. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
75%
Szia!:D "Száz ezer forintot szoktam rászánni"..:) Hát gratulálok..Egy karácsonyból jó nagy ügyet csinálsz..Csakhogy azt hiszed,hogy ezek a nagy dolgok,a gyerek nem fogja tudni,hogy a SZERETET az igazi érték nem egy tv,iphone,és társai.Hülyeség egy GYEREKNEK 100.000Ft-os ajándékokat/ajándékot venni,hisz még csak gyerek,és 15 éves..egyrészt nem tud rá vigyázni,másrészt hozzászokik egy életszinvonalhoz,és valóban nem fogja tudni mi az érték..Én is későn jöttem rá..És Némelyik szülőnek a börtönben lenne a helye,nem a gyereknevelésben..komolyan mondom
2014. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menjetek egy együtt egy lovastanyára közös programra!

Gyűjts lóval, tánccal fogalkozó dalokat, verseket, és köttesd be neki! Táncos filmeket is... és nézzétek együtt!

Menjetek el zenés-táncos előadásokra együtt!

Vegyél magatoknak színházbérletet táncos darabokra, végy neki kurzusbérletet táncórákra, stb.

2014. nov. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lupati válasza:
/Pont ez a gondom.15 éves lesz és megvan mindene.Nem akar semmit.Családi programrol hallani sem akar...
2016. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!