Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Gáz lenne ha küldenék a...

Gáz lenne ha küldenék a születésnapjára ajándékot, vagy elég lenne egy sima üzenet is?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor volt egy kapcsolatom aminek vége lett. Nem váltunk el rosszban, de nem is nagyon beszélgetünk. ha találkozunk köszönünk a másiknak, megkérdezzük, hogy hogy van a másik és ennyi.

Most lesz a születésnapja. A családja külföldön él, a barátai csak felszínen vannak jelen.

Ő nagyon fontos nekem, bár tudom, hogy soha nem leszünk együtt. Arra gondoltam, hogy küldök neki egy kézműves csokit, mellé egy kis lapot, de nem szeretnék sem tolakodónak tűnni, és azt sem akarom, hogy azt higgye, hogy várok cserébe valamit.

24 évesek vagyunk mindketten.

Szerintetek?


2016. máj. 8. 18:58
 1/4 anonim válasza:
Kuldj neki! Nincs abbol semmi, ez csak azt jelzi, hogy gondolsz rá, en orulnek neki! ;)
2016. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy képeslap. Az ajándék olyan mintha még mindig tepernél utána, és sok esetben nem örömöt hanem kínos érzést vált ki a másikból.
2016. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon beszélgettek, de küldenél neki ajándékot?? Ez nekem fura. Inkább fb-n üzenj neki az üzenőfalon, ne privátban.
2016. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem elég lesz egy üzenet. Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!