Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Van egy baratnom akinek...

Van egy baratnom akinek szulinapja lesz, imadja a harry Potteres dolgokat, csak az a baj h mar meg van neki az osszes konyve es dvd-je. Mit ajanlotok, mit vegyek neki? (Olyan dolog kene amit a boltokban is megtalalok es nem kell megrendeli)

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 12:34
 1/7 anonim válasza:
Harry Potteres bögre, póló, stb.. Esetleg?
2016. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget😊
2016. jún. 1. 13:31
 3/7 anonim válasza:
100%

[link]


Itt találsz nagyon-nagyon jókat :))

2016. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dearanyos vagy,koszonom
2016. jún. 1. 21:24
 5/7 anonim válasza:

Könyvek angolul, dvd-k angolul, én is alig tudok angolul, de egy igazi rajongónak hasznos egy angol könyv, Tekergők Térképe, stb...

Megvan neki a három külön kiadás, Kviddics évszázadai, Legendás állatok és megfigyelésük, Bogar Bard meséi?

Én a nővéremtől a Pottermore-on lévő kviddics tudósításokat kaptam lefordítva és kinyomtatva, és nagyon örültem neki, most is azt olvasom újra.

2016. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bogoly Berti féle minden ízű drazsé? :D

Árkádban lehet kapni a földszinten van valami nagy édességes boltban, csak Jelly Beannek hívják, és tényleg minden ízű...

Kiöntheted egy üvegbe és ráírhatod, hogy Mézesfalás, Bogoly Berti féle minden ízű drazsé. És ez egy jó közös játék is lehet, ahogy kóstolgatjátok :)

2016. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj el valami üzletbe ahol kaphatóak kellékek. Esetleg veszel neki egy láthatatlanná tévő köpenyt vagy egy varázspálcát.


Esetleg valami dísztárgyat ami a varázslásról szól, vagy valami groteszt szobrocskát amin varázspálca, voldemhogyishívják, meg ron grizly van.


Vagy ott a C terv, vegyél neki egy seprűt. Ne a hagyományos puhaszálast, hanem ami gallyakból van.

2016. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!