Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a nővéremnek 20....

Mit vegyek a nővéremnek 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egy ève, hogy nem lakik a csaladdal, pincerkent dolgozik Mikor lehet találkozunk. Nem szeretnèk sok pènzt költeni az ajándèkára inkább házilag akarom kèszíteni. Valami olyant amit mindig lát. Gondoltam h par kozos kepet elo hivatatok csak nem tudom h mit csinaljak veluk.Julius kozepen lesz a szulinapja. Ötleteket várok es normális válaszokat!
2016. jún. 17. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A képek jó ötletnek tűnnek, hiszen ha nincs sokat veletek, de jó a kapcsolatotok és hiányoztok neki, akkor ennek biztos örül. Vehetsz egy nagyobb képkeretet, és abba több képet montázs-szerűen betehetsz, ezt ki tudja rakni a polcra vagy a falára :) Esetleg egy albumot is készíttethetsz, amit pedig tud nézegetni :)

2016. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Te mennyi idős vagy?
2016. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 leszek
2016. jún. 18. 18:05
 4/4 anonim válasza:

nekem van egy ötletem (én is hallottam) melyel fillérekből nagyon egyedit lehet csinálni. A fotós ötleted lehet az alapötlet s azegészet egy olyan erős karton képkeretre ragaszthatnád fel aminek a keret sűrűn kiraknád odaragasztod válogatott szines kavicsokkal.

egyszinű vagy többszinű hasonló méretű vagy különböző, random vagy rendezett esetleh random anomáliákkal teli ez már a művészen mulik.

azért kérdeztem a kort mert ez pl. 18 évesen már lehet tul gyerekes de 14 évestől egy nagyon megható ajándék lehet.


bár lehet 18 évestől is.

2016. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!