Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adhatnék anyunak születésn...

Mit adhatnék anyunak születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukám július közepén lesz 50. éves és nem tudom, hogy én egyedül mit adhatnék neki. Van két huszonéves tesóm, ők ketten valamit összehoztak, de engem nem vettek bele, gondolom, leginkább ilyen pénzesebb dolgot találtak ki. Na mindegy. Én személy szerint 15 éves vagyok, az öcsém még csak 6, szóval elég nagy közöttünk a korkülönbség, és amúgy is szeretnék valami olyat adni anyunak, amit csak én adok, ha már nem tudok a többiekhez csatlakozni. Tudnátok valami ötletet adni, hogy mit adhatnék anyunak? Tudom, már nem sok időm van, de valami emlékezetesre gondoltam, amit mondjuk én csináltam. Én olyan kézműves dolgokra gondoltam. Anyu nem az az ékszeres, szóval az biztos nem, meg egyedül nem is választanék. Fotókönyvet azt nem szeretnék, mert már van, bármikor bemegyünk a városba, előhívjuk és berakjuk az egyikbe. Bögre az nálunk nagyon sok van, max. csak lecsömpülne. Szóval tudnátok valami tanácsot adni, hogy mivel lephetném meg anyut? Azért az ember csak 1-szer lesz 50.

2016. jún. 30. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mozijegy? Színházjegy? Koncertjegy? Tudom hogy ezek nem kézműves dolgok, de egy kis önfelett kacagás is kell.

Esetleg ha kézzel akarsz vmit csinálni:kuponfüzet ( masszázzsal stb..)

2016. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előző ötlet nagyon tetszik de hozzátennék egy picit:a kuponfüzetbe rakhatnál olyanokat hogy te mosogatsz,csak úgy ölelés,közös program....,a végére odairhatnad hogy a kuponok örökre szólnak.Sok sikert!:)))
2016. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Az 1. válaszoló tök jó ötleteket adott, színházjegyen meg ilyen masszázsjegyen gondolkozok. ( Tudjátok, mindig kéri anyu, hogy masszírozzam a hátát, mert fáj neki, szóval 1-2 alkalomra befizetni, és hátha jobb lesz neki.) De ezek a kuponok se rosszak. Tényleg, most már szinte nem bírok választani, hogy melyiket is válasszam. :) Nagyon jók az ötleteitek.
2016. júl. 2. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 Szívesen. Én is ezeket adtam az Anyukámnak és nagyon örült neki!
2016. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!