Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hová vigyem nagymamámat...

Hová vigyem nagymamámat születésnapja alkalmából? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
76. születésnapja lesz, aktív, sokat jár el kirándulni mindenfelé, most a hidegben egy olyan programot keresek neki főleg Budapesten, amivel egybe lehetne kötni egy ebédet avagy cukrászdázást. Autóval mennénk szombaton. Tapasztalatokat, ötleteket szívesen vennék, köszönöm!

2015. nov. 25. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Színház, kiállítás.
2015. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilas a nagymamád, ha nem tévedek.Nos nem fogod elhinni mit szeret ő.Az állatokat mód felett szereti.De most hideg van a látogatáshoz.Állatkert vagy olyan előadás a szinházban, moziban amiben állat is szerepet kap biztos siker lesz nála.Szeret beszélgetni mondjuk egy regi ezer éve nem látott gyermekkori barátnőjével, ha találkozhatna, vagy eggyütt teáznának, biztos örülne neki.
2015. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért a színház-kiállítás nekem is eszembe jut, annyira azért nem kell bénának gondolni. :) olyanra gondoltam, ahogy írtam is, hogy program-cukrászda vagy ebéd és nem pedig külön, más helyen, hogy a hidegben ne kelljen vándorolni, mert hiába megy az ember autóval, abból ki is kell szállni, és ez most elég lenne egyszer.


Utolsó, te miért jöttél ki a viccesből? Ki mondta, hogy már nem vagy elmebajos?

2015. nov. 25. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:

A Szépművészetiben pl. van kávézó, cukrászda.

De gondolom, más nagyobb helyeken is.

Esetleg Parlament látogatás?

2015. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmire gondoltunk, csak már ilyen nagyobb helyeket többször is bejárt idegenvezetéssel, valami újat szerettünk volna, bár végső esetben az sem rossz megoldás.


Azt nem tudtam, hogy a Parlamentbe be lehet így menni. Mondjuk oda meg én nem vagyok hajlandó.


Esetleg még a MÜPA, bár oda meg hamarabb kell gondolkodni, ha jegyet venne az ember.

2015. nov. 26. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Fürdőbe. Mondanám, hogy harkányfürdő, mert neki az való a fáj itt, fáj ott, reumára. Hiszen egyedülálló európában, de a fővárosban is biztos van olyan hely ahol össze tudod kötni a melegvizes fürdőt egy csontkovácsos, masszírozásos programmal.

Megújulva térne haza.

2015. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a lehurrogást.Csak ötleteket, csak tapasztalatokat kértél.Megkaptad.Sajnálom. ha nem tetszett.Pedig az anyukám is ilyenkor ünnepli a szülinapját.Tudom, hogy szabadság és állat és emberszerető.De ez rólad alig mondható el.
2015. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!