Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adnátok karácsonyra a...

Mit adnátok karácsonyra a tesótoknak, aki hamarosan saját házba költözik?

Figyelt kérdés
Amire szüksége lehet, mindene megvan, ezért gondoltam meglepem valami jópofa ajándékkal, amit majd használhat a házban.

2014. dec. 11. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajtóra névtábla? Szép házszám? Egyedi postaláda? :) Ha családi ház, akkor kerti dekor? Szerencsét hozó kerti törpe? :)
2014. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Madáretető?:) Egyébként nekem furcsa, hogy most költözik saját házba, és mindene megvan. Olyan nincs, hogy valakinek mindene meglegyen!:) Hogy ne hiányozzon akár egy goffri - vagy kürtőskalács sütő, botmixer, lábmelegítő mamuszok, fürdőköntösök, felfújható kerti medence, vagy bármi..:)
2014. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony bizony, mi két éve költöztünk el otthonról, és még mindig nincs meg minden, pedig mikor költöztünk, azt hitük. Egyébként valami kreatív lábtörlő, ágyneműhuzatból, törölközőből, konyharuhából sose elég, ha nincs mosogatógépük, akkor MÉG kenőkés, az mindig jól jön, ha kávézik, akkor kávésbödön, botmixer a nő legjobb barátja, ha kicsit nagyobban gondolkodsz, akkor a leifheit gyárt centrifugás felmosót, az valami zseniálisan jó. Mi karácsonyra tavaly kaptunk egy olyat. Ilyen ágy alá tehető tartórekeszek/dobozok nagyon jól jönnek, vagy ajtóra tehető akasztók. Fűszertartó, olyan, ami zárható szórós - sokkal jobban tartja az aromákat, mint ezek a tasakok. Fakanálból sem lehet elég, nekem bejön a sütőköpeny, táááááálak minden méretben,fazonban és kiszerelésben, de a szilikons sütőforma/nyújtó"deszka"/sodró"fa" is csudás dolog. Nekünk ezek azok, miknek bármikor tudunk örülni.

Üdv, 20

2014. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!