Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit ajándékoznátok egy...

Ti mit ajándékoznátok egy kisfiúnak névnapjára?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy 9 éves kisfia az előző kapcsolatából. Nem velünk él, viszont máskor is szokott kapni ajándékot névnapjára, de idén nem sok ötletem van, hogy mit lehet neki venni.

Eddig általában valami olyan játékot kapott, amit szeretett volna, viszont idén elkezdett egy kicsit komolyodni, és már nem játékokra vágyik, múltkor még a boltban sem mondta egyik játékra sem, hogy olyat szeretne.

Én karórára gondoltam, ami a párom szerint is jó ötlet, de nem tudom, mennyire örülne neki. Szerintem hasznos dolog, és jobban szeretek hasznos dolgot ajándékozni, mint játékot, amit 2 hét alatt megun, és soha többet nem veszi elő. Szerintetek is jó ötlet? Ha nem, ti mit javasolnátok?


Egyébként novemberben lesz a névnapja, úgyhogy még van egy kis időm beszerezni, de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni.



2016. okt. 2. 16:13
 1/4 anonim válasza:

Hát, ti ismeritek, de én pl 10 éves koromban kaptam karórát, és egyáltalán nem örültem neki. Négy évvel később már beléjük voltam szerelmesedve, és a románc azóta is tart. :)


Szerintem pár év múlva, de akkor egy "komolyabb", felnőtt karóra értelmesebb, mint most.


de még egyszer mondom, ti ismeritek.

2016. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én pedig 9 éves koromban kaptam az első karórámat, és annyira akartam már addigra, hogy amikor megkaptam, nem akartam levenni sem.


Viszont az a baj, hogy hiába ismerjük, nem tudjuk, hogy milyen ajándéknak örül igazán. Illetve tudjuk, mert mondta, hogy szeretne egy laptopot, mert imádja az internetes játékokat, de az egyrészt jóval nagyobb összeg, másrészt meg még korainak tartjuk. Tehát valami kisebb értékű dologra gondoltunk.

2016. okt. 2. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerékpár? görkorcsolya?
2016. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát mi nem szoktunk a névnapból nagydolgot csinálni, de pl egy könyv ? ha valami most jobban érdekli pl egy sport, vagyautük, vmi. esetleg csoki
2016. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!