Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit illik ajándékozni egy...

Mit illik ajándékozni egy ilyen partyn?

Figyelt kérdés
Egy olyan bulira vagyunk hivatalosak ahol a családtagok összesen 100évesek,2gyerek és anyuka apuka .Mit lehet ajándékba adni ilyenkor?Tehetős család ,nem állíthatunk be egy üveg pezsgővel :/ szívesen fogadok minden ötletet!
2016. okt. 21. 20:49
 1/9 anonim válasza:
Ferrari?
2016. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nevetni fogsz de már van egy 😂 szóval az kilőve 😁
2016. okt. 21. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Alkohol csapoló benzinkút. Jópofa ajándék, neten meg tudod rendelni, és gyerekek is használhatják ha szörpöt tesznek bele.
2016. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam eddig róla de nagyon tetszik!!!! Köszönöm,utána nézek :)
2016. okt. 21. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy üveg pezsgő is lehet... persze nem mindegy, milyen pezsgő, de akkor is lehet azt vinni.
2016. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ha Ferrari is van, teljesen mindegy, hogy mit viszel. Veszel nekik X ezer forintért ajándékot, amit te már megérzel, ők meg bedobják a szekrény aljába, mert kacat nekik/bármikor vehetnek olyat, amit teljesen az ő ízlésük.

Én egy ajándékcsomag vinnék, az legallább elfogy.

2016. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van utolsó én is igy gondolom :/
2016. okt. 22. 11:15
 8/9 anonim válasza:
Én meg azon gondolkodok, hogy ki hány éves lehet a családban :D
2016. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

Kompromisszum:

vigyél, egy 100 éves pezsgőt.

Mégiscsak italt vinnél, stílusos is, mert 100 éves és nem is egy kimondottan gagyi kategória.


Tény, hogy nem "óccsósság", na de akinek ilyen baráti köre van, a virítson....... :D

2016. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!