Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adhatnék a...

Milyen ajándékot adhatnék a tesitanáromnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tanuló vagyok,még általánosba járok.Huztunk mikulásra az osztállyal.Épp tesi volt a következő óránk és szóba jött ez a mikulásra húzós cucc.Fiatal a tesi tanár,ez az első tanítási éve.Szóval szóba jött ez a mikulásos dolog és az egyik fiúval olyan mondatott váltottak (sajnos pontosan nem emlékszem,hogy hogyan fejezte ki magát) ami valahogy úgy hangzott,hogy őt is bevehettük volna,mármint az ajándékozásba.Persze,ezt viccből mondta.A kérdésem fő pontja az lenne,hogy milyen ajándékot adhatnék a tesi tanárnak mikulásra? Gondoltam meglepem valami kis aprósággal,mivel első éve és bizonyára jól esne neki is,ha a diákjai közül valaki rá is gondolna.Legfőképp valami DIY-ra gondoltam,viszont,ha van valami egyéb szolidabb ötletetek is,szívesen meghallgatlak.Előre is köszi a válaszokat!(Negatív kommentelők,kíméljetek,köszi!)14/L.

#kedveskedés #meglepetés #Mikulásra ajándékozás
2016. nov. 15. 18:04
 1/3 ZZack válasza:
Hát nemis tudom... Talán tesitanárnak jól fogna egy síp vagy stopperóra. Vagy ha egyáltalán semmi ötleted nem lesz akkor hiddel még egy golyóstollnak is örendeni fog.
2016. nov. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikulás csoki,aszalt gyümölcs,síp,bonbon,valamilyen kis díszecske vagy mécses,esetleg egy mikulásos bögre
2016. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket kedves eddigi válaszadók!A síp még csak meg sem fordult a fejemben,szóval köszönöm! :D Ha van még valakinek ötlet,szívesen várom.
2016. nov. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!