Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándéknak örül egy férfi?

Milyen ajándéknak örül egy férfi?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék ajándékot venni apának, de tanácstalan vagyok. Mi az, aminek minden férfi örül?

UI.: nincs igazán hobbija, régebben focizott, de ezt már hanyagolja, mert nincsen ideje rá, de ez mondjuk még ettől függetlenül érdekli.


2016. nov. 17. 18:19
 1/2 anonim válasza:

könyv egy focistáról, klubcsapatról, EB-ről, VB-ről, aranylabdáról, akármi...... ha van kedvenc csapata, akkor egy eredeti mez...


én utálom ha olyasmit vesznek nekem karácsonyra amit nem fogok tudni használni, miközben egy csomó pénz volt.... egy új villanyborotva, vagy orrszőrnyírő borotva nagyon jó lehet (remélhetőleg nem sértődik be rajta).. nagyobb méretű pendrive ha otthonosan mozog ezen a területen...

2016. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2016. nov. 17. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!