Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit készítsek mamámnak karácso...

Mit készítsek mamámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen valami DIY dolgot szeretnék adni mamámnak de nincs már ötletem. Szeret varrni, kötni, szakkörbe is jár. Én sajnos nem vagyok valami tehetséges varrásban, kisebb dolgokat varrtam csak eddig. Mama kapott már fotóalbumot, párnát és fürdőszobai szettet (tusfürdő, szivacs...) is. Valakinek valami ötlet? Köszönöm a normális válaszokat előre is!

2016. nov. 19. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A fb-on a Kézzel készített karácsony csoportban rengeteg ötletet találsz.

De például készíthetsz fényképes gyertyát (keress rá, videót is találsz segítségnek).

2016. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Youtube- ban is nagyon sok ilyen ötlet van ha beütöd... En ott szoktam nézegetni!
2016. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben sütnék neki: mézeskalácsot, puszedlit, ilyesmit. Szépen becsomagolnám -arra már biztosan elég a kézügyességed, ki is bontakozhatsz-, és úgy adnám át.

Sokkal jobb ajándék, mint a tusfürdő, és biztosan nagyon örülne neki.

2016. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!