Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőmnek karácsonyi ajándék...

Barátnőmnek karácsonyi ajándék saját kezűleg?

Figyelt kérdés
Baratnőmnek (17) szeretnék házilag, azaz saját kezűleg karácsonyi ajándékot készíteni. Kis cuki dolgot szeretnék neki, mert ami drága meg amit szeret már van neki.

2016. nov. 21. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, h a régebbi képeiteket kinyomtatnád, kivágnád és vagy egy nagy lapra ragasztanád őket és közéjük vmi karácsonyi díszt, vagy csinálhatnál neki ha jó rajzos vagy akk egy rérgi emlékről egy rajzot, vagy önthetsz gyertyát.
2016. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom, hogy milyen ízlése van a barátnődnek, de magából kiindulva írok pár dolgot.

-szobájához illő képkeret és benne közös képek aranyköpésekkel, idézetekkel / képek helyett kaparós sorsjegyek

- kérd meg egy jo kézügyességu barátodat akár anyukádat hogy segítsen neked egy ékszert készíteni pl. gyűrű, nyaklánc .

- írj neki verset

- tudom, nem túl különleges, de csinálj neki egy mozi estét egy mozi kosárral. Szóval csinálj/kerj (mozibol) egy nagy popcornos papir tarolot (remélem érted mire gondolok 😅) és rakj bele popkornt, csokit, cukrot (azokat amiket szeret a barátnőd ) csinálj jegyeket (akár gépen, de en jobban örülnék, ha a párom rajzolná) és szerintem a jegyeket add neki oda és a vilmezos az estén (gondolom este lesz) a kosarat

Bocsi az ekezetekert egy darabig ugy irtam de rossz a telom :c de azert remelem segitettem :D

2016. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!