Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennétek egy 38 éves...

Mit vennétek egy 38 éves pasinak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egy kicsivem több mint Fél éve vagyunk együtt a barátommal és hamarosan közeleg a karácsony és nem tudom mit vegyek neki. Sajnos nem nagyon iszik alkoholt és ruhát nem merek neki venni. Van valami ötletetek? Köszönöm a válaszokat

2016. nov. 22. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél év alatt egyszer sem mondta soha semmire, hogy szeretné, tetszik neki, érdekli, jól néz ki, kellene... komolyan, csak említett valamikor valamit? Na, azt vedd meg neki.
2016. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, hiszen mindig azt mondja hogy neki meg van mindene ha nem akkor meg már megvette magának. Ha elmegyünk valahova enni akkor mindig ugyanazt kéri amit én. És így nem is tudom hogy milyen sütit vagy ételt szeret igazán. Azt mondja mindent szeret.
2016. nov. 22. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs valami hobbija vagy nem gyűjt valamit, amiből sosem elég? Nincs kedvenc írója vagy ilyesmi?

Mert általánosan nem lehet kb. semmit sem mondani, hisz mindenki más. Mi közös van két 38 éves férfiban? Kb. semmi... Ha neked sincs ötleted, az úgy nehéz lesz :(

2016. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a következőknek örülnék :

- minőségi fém toll v. toll és ceruza dobozban

- egy ledes elemlámpa mindig jól jön az autóba

- külső hdd vagy pendrive ( abból sosem elég )

- én sem nagyon iszok alkoholt de egy üveg minőségi bornak mindig örülök

48 F

2016. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Berserker88 válasza:
Vegyél valamit amit esetleg hasznosíthat a munkahelyén, az a baj, hogy tényleg nehéz megmondani távolról, hogy mi lenne jó neki. Te ismered, hogy miket szeret csinálni. :) (Ugyan ilyen vagyok, hogy semmi nem kell nekem, ami meg igen azt megveszem magamnak)
2016. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Parfüm

Ha úgy öltözködik, akkor egy szép nyakkendő

Valami a lakásába, amire esetleg szüksége van. Pl. pohárkészlet.

2016. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél év alatt nem derült ki, hogy mi érdekli, van-e hobbija? Na, ez a gáz, nem az ajándékötlet hiánya!
2016. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szalag, egy tálca, egy csipkés bugyi, egy óvszer.

Ha kibontotta, elmagyarázhatod, hogy kell használni.

- Kösse a szalagot masnira a nyakadba,

- Állítson rá téged a tálcára

- a többire talán rá jön magától...

2016. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!