Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi húzás osztályban....

Karácsonyi húzás osztályban. Ötletek?

Figyelt kérdés

Osztályban volt ilyen karácsonyi húzás amikor mindenki felírja a nevét egy lapra, majd összekeverkik és mindenki húz egyet és akit kihúztál annak kell ajándékot adnod. Nekem semmi ötletem nincs, tudnátok segíteni?

15 éves fiú, szeret kézilabdázni, ezt versenyszerűen űzi. Ha írtok dolgokat hogy mit kérdezgessek tőle akkor rá tudok kérdezni. Ilyen dezodor-tusfürdő csomagot nem szeretnék neki adni, inkább valami handmade dologra gondoltam.


15/f



2016. nov. 27. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Vehetnél például eneriaszeleteket, gondolom megállapodtatok valami összeghatárban is, ami abba belefér. Ez legalább hasznos, ha él ilyennel.
2016. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha szereti a kézilabdát akkor ebből indulj ki!

Vannak azoka hungarocel golyok szerintem kiinulásnak az jó! Próbálj rá festeni olyan jeleket h ugy nézzen ki mint egy kézilabda. Ezt ráfűzheted egy kulcstartó karikára.

2016. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!