Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valaki készíttetett már...

Valaki készíttetett már egyedi képes puzzle-t?

Figyelt kérdés
Hol csináltattad és milyen minőségű lett?

2016. nov. 29. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Budaörsön és elég vacak. Állítólag csak nagy méretben mutat szépen, csak ezt előtte a hölgy elfelejtette közölni.
2016. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelem a kérdést, nekem is szükségem lenne pár infóra!! Én online szeretném rendelni, de még nem döntöttem el melyik oldalon.

Attól is függ, mennyit szeretnél rászánni. Ravensburger-ból 200%, hogy perfekt minőségű lesz, de az ára is magas.

Még ezeket az oldalakat néztem:

[link] - ez olcsó, de a minősége kérdéses

[link] - ez drágább, de ugyanúgy kérdéses :D

2016. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma voltam 2 helyen, megnézni a végterméket.

www.printmax.hu Itt az egész egy keretbe van rakva és úgy kell kirakni. Bár csak zacskón keresztül tapinthattam meg, de annyira nem győzött meg. Amúgy megvehető minőség, de egy kicsit vékonynak éreztem a papírt.


fenykeplabor.hu Ez jobban hasonlít a hagyományos puzzle-khoz és drágább is, mint az előző. Nincs keret, online tudod tervezni, többféle méretben/darabban rendelhető.

Itt az eladók is színpatikusabbak voltak, és volt kirakva egy minta, amit lehetett tapizni. Szerintem nálam ez lesz a nyerő.

2016. dec. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!