Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak Apának Karácsonyra?

Mit adjak Apának Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valami olyat szeretnék adni, aminek tényleg örül. Mindig borotva és tusfürdő, dezodor csomagokat adunk neki. Csináltunk már neki gravírozott cigaretta tartót, laposüveget, sörös korsót legjobb apa felirattal. Az ilyen gagyiságoknak nem örül annyira. Fogalmam sincs mit kéne adni neki. Egyik családtaggal sem vagyok bajban csak vele.


Apa: Negyvenes éveiben járó férfi. Tipikus maszkulin típus. Dohányzik, szereti a sört, a filmeket. (De ezzel kapcsolatban már vettünk ajándékokat pl DVD-ket, cigaretta tartó, keresztapa zenét játszó doboz).Szereti a fegyvereket is, ezért gondoltam légpuskára, mert az régen volt, de arra sajnos nincs pénzem. De ha a fegyverekről is eszetekbe jut valami olcsóbb, akkor hálás lennék, ha leírnátok.


Igazából ha van bármi ötletetek, független attól, hogy nem ismeritek, hogy egy régimódi negyvenes férfi minek örülne, szívesen elolvasnám. Akár csak válogatni sok ötlet közül is, mert nekem sajnos nincsen egy sem.



2016. nov. 29. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi neked fegyverben az olcsó? Meg egyébként hogy értve szereti a fegyvereket? Szereti ha van mivel megvédeni magát, netán sportlövészet volt régen, mikor volt légpuskátok az volt a hobbija, netán szimplán érdekli a téma?


Nyilván egyik kategóriában sincs semmi olcsó cucc, de azért leírom, hogy ha a felsoroltakból az első kategóriába tartozik, akkor egy Keserű Pitbullnak örülne, ha a másodikba nyilván egy új légpuskának, ha az utolsóba, akkor esetleg egy világháborús hatástalanított fegyver remek ajándék lehetne... mondjuk egy Nagant... illetve Kalasnyikov variánsokból is vannak asszem hatástalanítottak.


Persze ezek drágák, csak most erről ez jutott eszembe.

2016. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írj neki egy könyvet. Csak egy példányban, neki. Olyan témáról, ami érdekli. Szívesen segítek együtt összedobjuk. :)
2016. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es egy hét alatt? Szerintem menj el írónak, ha összedobsz egy jó - sőt egyáltalán értékelhető - regényt ennyi idő alatt. Ja, és egy darab novella nem számít "könyvnek", még mielőtt...
2016. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!