Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek apának karácsonyra?

Mit vegyek apának karácsonyra?

Figyelt kérdés

Apával nem jövünk ki mindig olyan jól, de azért szeretném meglepni őt is karácsonykor, mert anyukámnak is veszek ajándékot..apa mindig morog ha veszek neki valamit de azért valami kis ajándékra még gondoltam valamilyen bonbon mellett.

Apa hát igazából nemsok hobbija van sajnos amiből ki tudnék indulni...

Koszonom szepen a válaszokat!!


2016. nov. 7. 16:25
 1/5 anonim válasza:
Aranybogyó vagy! Mit szokott csinálni szabadidejében? Esetleg valamilyen kényelmi eszköz?
2016. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából apa nem sok mindent szokott csinálni viszont van egy ilyen szerelő helysége csak az a baj hogy oda már mindene megvan:(

Hobbija sincs nagyon, mert nagyon sokat dolgozik:(

2016. nov. 7. 19:13
 3/5 anonim válasza:
Szerszámos láda vagy tartó(üres), vagy csavaroknak ilyen emeletes tartályka, elemlámpa
2016. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit szólna hozzá, de esetleg ha szeretsz rajzolni, barkácsolni, készíthetsz neki valamit saját kezűleg. Én, mikor kb 12 éves lehettem, Apukámnak rajzoltam egy szép tájképet, és írtam hozzá egy verset. Nos, nagyon meghatódott, még könnyezett is, pedig nem az ez érzelmeit túlzottan kimutató ember.:)

Ha ez nem jó ötlet, csak van valami amit szeret, ami boldoggá tenné. Anyukádat, testvéredet is megkérdezheted róla, hogy mit tanácsolnának. Kedvenc ital, egy jó könyv esetleg, vagy, hogy a saját készítésünél maradjak, esetleg az is jó lehet, ha csinálsz ilyen válogatást a családi képekből, felvételekből, de főleg amin te és ő vagytok, és csinálsz számítógéppel egy ilyen ,,slideshow-t", zenei aláfestéssel, oda illő zenékkel. Ez mondjuk az egész családnak is lehet közös ajándék, és karácsony este levetíted nekik.:) Nem ismerem a családodat, de nagy rá az esély, hogy ennek örülnének, és még talán könnyekre is fakasztanád őket.:)

Jó ötletelést kívánok! :)

2016. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
tényleg ez tök jó! :)
2016. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!