Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Dohányzó közeli barátnőnek...

Dohányzó közeli barátnőnek kidíszített gyufásdoboz karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mindig gyufával szokta meggyújtani és arra gondoltam, hogy vennék neki egy adag gyufát és a kis dobozkákat külön kidíszíteném szépen. Kiegészítésként esetleg még sütnék neki valami kis sütit.

Szerintetek ez mennyire jó ajándék? Hasonló ötlet?

Köszi előre is mindenkinek a segítségét!



2016. dec. 5. 21:54
 1/4 anonim válasza:

Az elgondolás szép csak rövid életű lenne.

A gyufásdoboz oldalán lévő gyík elhasználódik így hiába szép nem tudná hosszútávon használni nem beszélve arról, hogy papír.

Ha ebben a témában gondolkozol, inkább vegyél neki egy bőr vagy fém cigitartót, azt is ki tudod díszíteni.

2016. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez kicsit fura ötlet, de nem tudnám elmagyarázni, hogy miért. Talán mert ha rendszeresen dohányzik, akkor úgyis hamar elhasználja a gyufákat, és a gyufásdoboz is sérül a sok gyújtás után, szerintem már nem lennének esztétikusak a dobozok rövid időn belül, és dobhatja is ki. És akkor úgy nézne ki, mintha csak vettél volna neki pár doboz gyufát, ami nem igazán ajándék, olyan mintha másnak kenyeret vennél.


A dohányzással kapcsolatban lehet szép, tartós, maradandó ajándékot is venni. Gravírozott cigarettásdoboz/tárca, hamutartó, ilyesmik...

2016. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos ötlet. Én szerintem ez jó ajándék. Nem kell mindig tartós és drága dolgokban gondolkodni.....

Esetleg filcből csinálhatnál egy cigi-gyufataftót,hogy ne kelljen keresgélni külön-külön.

2016. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó. Biztos aranyos, meg szép lenne. De akkor utána őrizgesse az elhasználódott dobozokat? Vagy dobja ki? Fura.

Na meg (ezt dohányzóként mondom) eleve nem jó dohányzással kapcsolatos ajándékot adni. Nekem fura, hogy valakit, akit szeretsz, erősítesz a rossz szokásában.

Én semmiképp sem adnék soha senkinek dohányzással kapcsolatos ajándékot.

2016. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!