Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi lenne a tökéletes ajándék...

Mi lenne a tökéletes ajándék neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal (25 éves), szóval nem szeretnék túlzásba esni, de igényes ajándékot szeretnék adni neki. A költség kb 30.000 Ft tol felfelé egészen 60.0000 ig mehet. Utazás illetve wellness kilőve. Segítsetek, légyszi.

21L


2016. dec. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
De már most túlzásba estél. Felesleges ennyit költeni. Jelképes ajándékot vegyél neki. Ne megvenni akard. A kétéves évfordulóra 200 ezerért veszel ajándékot?
2016. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor adj tippet kérlek. Nem ragaszkodom ezekhez az árakhoz...
2016. dec. 6. 20:35
 3/4 anonim válasza:
Vacsora egy különleges étteremben?
2016. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

huhh... én 2 hónap után minimum egy nagyságrenddel lejjebb vinném az összeget. Igenis túlzásba estél.

Az igényesség és az ár nem feltétlenül állnak egyenes arányosságban egymással. Igazából szerintem semmilyen összefüggés incs közöttük.

Az alkalom a karácsony lenne? Mert azt nem írtad.


Egy vacsora egy különleges helyen tényleg jó ötlet lehet. Vagy egy profi fotózás rólad, kettőtökről. Mondjuk ez már üti a megadott összeget.


Én amúgy nem cifráznám túl. Nálunk párom pl kispárnát kap, mert a régi (amit szintén tőlem kapott) már teljesen tönkre ment.

De pl egy szép bőr pénztárca, vagy egy filofax (persze, ha a munkájához szükséges) teljesen jó, és személyre szabható.

2016. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!