Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt hazudta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt hazudta nekem, nem dohányzik, tegnap mégis láttam őt cigizni, ez a dolog tönkretette a párkapcsolatunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom azt hazudta nekem, nem dohányzik, illetve sohasem próbálta ki. Ez biztos, hogy nem igaz, mert tegnap láttam, ahogy cigizik. Nagyon fáj, hogy átvert engem, megvisel a dolog és sokat sírtam is sajnos.


A barátnőmmel 5 hónapja járunk, viszont úgy érzem, hogy szakítani szeretnék vele. Tegnap délután, amikor elindúlt hazafelé, ragaszkodott hozzá, hogy most egyedül szeretne kimenni a búszhoz, ne kísérjem őt ki. Mondom, hogy rendben van, menjen akkor egyedül. Észrevettem, hogy itthagyta a sálját, magamhoz vettem és gyorsan kirohantam, hátha elérem még őt. Éppen sétállt, amikor láttam, hogy cigizik.


Teljesen ledermedtem, könnyes lett a szemem, s bár utálom a cigit (nem szeretem a szagát, ő pedig ugye, éppen dohányzott) odarohantam hozzá. Nagyon zavarban volt, megijedt, én pedig teljes erőből kiabáltam vele, hogy "Hazudtál nekem! Tudtam, hogy cigizel! Meg szeretnél dögölni rákban? Ez kell neked? Többé nem szeretnék veled kapcsolatban lenni! Hazug vagy!"


Hivatalosan még nem szakítottunk, igaz, tegnap azt mondtam neki, nem szeretnék többé járni vele. Annyira fáj, hogy átvert! És éreztem a dolgot, mert az utóbbi 3 hónapban gyakran volt cigiszaga, de mindig azt mondta nekem, út közben mellette dohányzott valaki, azért vette át a ruhája a szagott.


Ő a második lány az életemben, sajnos a srácokkal nem volt szerencsém, az első barátnőmmel pedig szakítottunk 2 éve. Pont azért, mert ő is hazudott nekem, de ő abban, hogy megcsalt engem egy másik lánnyal. Borzalmas emlék, de úgy derúűlt ki a dolog, hogy meglepetésként át szerettem volna ugorni hozzá, nem számított rám, amikor pedig benyitottam (volt kulcsom a lakásához) láttam, hogy egy másik lány punciját nyalta... Iszonyatos volt, nagyon megviselt.


Mostani barátnőm is végig hazudott nekem. És az a szomorú, hogy 1 hónappal ezelőtt, találtam a táskájában egy doboz cigit. Nem "kutakodtam" a táskájában, ő fürdött és kiszólt nekem, keressem meg a táskájában a telefonját, s akkor láttam a dobozt. Megkérdeztem tőle, ez mégis micsoda, azt felelte, egyik lány barátjának vásárolta. (Ismerem ezt a lányt, ő erősen dohányos, akkor azt mondta, neki vásárolta.) Én akkor elhittem, hogy erről van szó. De most már tudom, hogy lehetséges, ez is hazugság volt.


Teljesen tönkretette a kapcsolatunk a dolog, szerintem már nem is szeretnék járni vele. Mi tegyek? Fáj a dolog és sokat sirok.


2016. nov. 30. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Szakitsatok. Jobban jàrtok mindketten. Ne vedd sértésnek, de Te meg kérj segitséget szakembertol. Labilisnak tunsz.
2016. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

13:25


Jövő héttől megyek pszichológushoz. Teljesen összeomlottam lelkiekben, úgyhogy már megbeszéltem vele, találkozunk és kezel engem minimum 10 alkalmon keresztül.

2016. nov. 30. 13:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Orulok ennek. Jobbulàst! :)
2016. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Ritka hülye itt mindenki. Én ugyanígy jártam a barátommal. Baromi jól tudta, hogy UTÁLOM. Életemben nem cigiztem, nem füveztem, nem drogoztam és igen, a barátomtól is elvártam, sőt ő maga mondta, hogy leteszi. Fájt volna azt mondani, hogy nem megy? Miért kell akkor hazudozni? Senki sem érti, hogy itt nem okvetlen csak a cigi a gond, hanem hogy hazudott? Azonkívül ez eléggé nagy problémát tud okozni megrögzött nemdohányzóknál és akár a kapcsolat végét is. Kérdező, szerintem szakíts vele, az én barátomról is kiderült, hogy ez csak az első hazugsága volt:)))) én kis naiv meg megbocsátottam neki. Most legalább olyan emberrel lehetek emiatt, aki őszinte hozzám.

Nyilván nem tűnhet így kívülről nagy gondnak olyanoknak, akiknél ez nem probléma egy kapcsolatban. Mindenesetre nem kellett volna kiírni a kérdést ilyen formában, mert szinte biztos, hogy csak savazást fogsz kapni. de ez kb olyan mint akik nem járnak olyan lányokkal akiken van túlsúly. Van, akit nem izgat, van akinek ez kikötése. Illetve szerintem gondold át magadban, hogy el tudod-e így fogadni, ha nem akkor meg azonnal zárd le.

Mondjuk azért sokat sírni nem tudom mennyire érdemes csak emiatt.

2016. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként nem nagyon átlátható a szövegből.. Mindketten lányok vagytok?

Én a helyedben szakítanék. Már a dohányzás is elég ok lenne, mert nekem nagyon kiábrándító, nem szeretem, de az, hogy még hazudott is... Milyen hazugság lesz a következő..?

2016. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

15:15


Igen, mindketten lányok vagyunk. És nemrég szakítottam vele, ebben a pillanatban érkeztem haza. Személyesen elmondtam neki, nem szeretnék többé kapcsolatban lenni vele, amit elfogadott és elnézést kért a hazugságokért.

2016. nov. 30. 16:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy nem érzed meg rajta, hogy tényleg cigizett. Az exem nem dohányzott, 4 nappal, ha nem gyújtottam rá a találkozó előtt, akkor nem érezte meg, ha annál kevesebb idő telt el, akkor az volt az első kérdés, hogy mikor cigiztem.
2016. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Max egyetlen komment lehetett moderálva (már ha egyáltalán volt akár egy is), akkor a #3-as mit hülyéz le mindenkit, így, csoportosan tömeghez szólva? "Senki sem érti, hogy itt nem okvetlen csak a cigi a gond, hanem hogy hazudott?" Ez kinek ment? Tettél fel régebben kérdést és azóta traumában vagy?


/off, kérdező, párkapcsolat az őszinteségről szól, nem mentség ha valami pitiáner dologban hazudik, annál rosszabb, legalább valami érthető miatt verne át. Ha ebben vetít, másban is simán megtenné, most pocsék érzés és bánod, de jobban jársz így. Szerethetsz te valakit bármennyire, ha még őszintének sem képes lenni veled, akkor mire alapozz?


Kalappal, pár év múlva már vállat vonsz, lesz más. Csak ne válj besavanyodott balfékké aki magába roskadva a múltban ragad.

2016. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#3 = #4, de a lényeg változatlan. :)
2016. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Teljesen tönkretette a kapcsolatunk a dolog, szerintem már nem is szeretnék járni vele." Akkor meg mi a kérdésed???????
2016. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!