Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mivel ajándékozhat...

Szerintetek mivel ajándékozhatnám meg a barátomat karácsonykor?!

Figyelt kérdés
Ez az úgymond első "közös" karácsonyunk, fél éve vagyunk együtt, de már régebb óta ismerjük egymást. Tudom mit szeret, de valami szívhez szólót szeretnék adni neki. Pár nap és karácsony, de ötletem sincs...vagyis lenne, de amellett, hogy szívhez szóló szeretném, ha különleges is lenne. Egyébként 27 éves. Előre is köszi a válaszokat! :)
2016. dec. 17. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívhez szólót szeretnél, ami különleges. Tudod, hogy mit szeret, fél éve vele vagy, de sokkal régebb óta ismered. Akkor mi a kérdés? Mi vadidegenek szerinted milyen szívhez szóló, különleges dolgot tudnánk mondani? Főleg úgy, hogy csak az életkorát írtad le :D
2016. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval! Próbáld meg kommentben bővebben kifejteni nekünk, hogy mit is szeret és írás közben magadtól rájössz, mit vegyél neki a fa alá. Mélyebben kell gondolkodnod! Ha ügyes vagy kézművészet terén, akkor készíts neki valami szép apróságot. Ha találsz magatokról egy aranyos fotót, bevihetnéd egy fotós szaküzletbe és szerelmetek jelképéül készítetthetnél két pólót. Hirtelen ennyit tudok tanácsolni.
2016. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy vegyél neki egy kilós Nutellát, karácsonyi mintás zoknit, egy tizenöt éves skót viszkit, és egy plüss pónit. No elég szívhez szóló lesz? :D Én örülnék neki. 24 vagyok.
2016. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a hasznos ajándékok pártján vagyok.

Mi max évfordulókor ajándékozunk kevésbé hasznos,de szívhez szóló ajándékot.Akkor belefér.

De karácsonykor olyat adok ,amit biztosan tud használni,szüksége van rá,örülni fog neki.

Elektronikai cucc,pénztárca,óra? Nincs valamire szüksége?

Ha nem tudsz mit kitalálni,kérdezd meg minek örülne.Vagy menjetek el a városba sétálni,üzletekbe is nézzetek be.Hátha megtetszik neki valami,amiért később titokban visszamehetsz megvenni.

2016. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!