Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Apósnak/anyósnak mit szoktatok...

Apósnak/anyósnak mit szoktatok karácsonyra ajándékozni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal,a szüleivel viszont nem sokat találkozom,főleg az épesapjával,mivel ő külföldön dolgozik.Azt tudom hogy az anyja szereti a hasznos ajándékokat,viszont én iparművész vagyok,tavaly készítettem nekik egy képet,idén már nem akarok ügyeskedni hasonlókat,mert úgyis a fiók mélyen végzik.Ötletek? :/

23/L



2016. dec. 20. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a párod, hogy miket kedvel az anyukája és mit az apukája? (Konkrétabban)

Hasznos ajándékokból nagyon sok van, konkrétan mi háztartási cuccok? Vagy szórakoztatási? Elég sok minden van.


Apukáknak könnyű választani, mert egyszerű dolgokat kedvelnek, és mindennek tudnak örülni.Apukája dohányzik? Esetleg egy szép szivar, vagy egy szép üveg bor,pezsgő vagy valami nemesebb ital. Szőrvágó vagy hajnyíró.


Anyukájának én vennék egy szép láva lámpát vagy egy Himalaya só lámpát. Általában ez nem hasznos, viszont lehet elnyered vele a tetszését. Eddig ezeknek az ajándékoknak mindenki örült. Mellé egy bon bont is érdemel.


Esetleg,egy ajándék wellness kettőjüknek és egy üveg pezsgő. Alkuponon, Bónuszbrigádon jó akciók vannak.

2016. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. Hát nem dohányoznak és az alkoholért sem ugrálnak különösebben,minden ajándék pia a polcon áll évekig náluk :D

Az anyukája pedig már tényleg mindent megvett amire szüksége van,tehát háztartási cuccok,sólámpa ilyesmi. Nincs szükségük semmire,ezért nehéz nekik hasznos dolgot ajándékozni :D A barátom se igazán tudja minek örülnének mivel náluk mindenki mindent megvesz amire szüksége van. Az ajándéktárgyakat pedig elrakják és őrizgetik. Tiszta őrület.

2016. dec. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!