Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Te mit vettél családtagjaidnak...

Te mit vettél családtagjaidnak karácsonyra? Mennyire széles körben szokás ajándékozni? Melyik a legtávolabbi rokon akinek te veszel még ajándékot? És te kitől kaptál?

Figyelt kérdés
Korotokat és nemeteket is adjátok meg légyszíves. :)
2013. dec. 27. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Apukámnak DVD-ket és könyvet.

Anyukámnak kávét és kávédarálót (kézi)

Nagymamámnak (ő a legtávolabbi rokon, akinek ajándékoztam) kávét, könyvet és italt

Húgomnak fotókönyvet és könyveket

Húgom barátjának elektromos borotvát.


Én telefont kaptam (apukámtól), fotóalbumot és puffot a húgoméktól, pénzt és csokit a nagymamámtól.


28/N

2013. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanezt írtam ki az előbb (Mit kaptál karácsonyra?), és TÖRÖLTÉK!!!!!! MIÉRT???? :@ :@ :@
2013. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
78%

Én anyukámnak kabátot, sálat, pulóvert, fülbevalókat, telefont, és egy üveg bort vettem.

Tesómnak szintén egy üveg whiskey-t vagy bort szánok, de mivel nem gyakran találkozunk, még nem vettem meg. Sógornőm egy Japánról szóló képeskönyvet kap. Az unokahúgaim közösben anyámmal kifestőket és mesekönyveket. Anyós, após, sógorjelöltek kávét, bort, pálinkát, csokoládét, sört kapnak majd. A barátom egy inget kapott. A legjobb barátom kapott egy bögrét.


Én eddig egy bögrét és egy nyakláncot kaptam. Még tesóméktól fogok valamit, de már csak az új évben találkozunk.


19L

2013. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Azért, mert egymillió ilyen kérdés van már, még akkor is, ha mindenki egy kicsit máshogy fogalmazza meg ugyanazt.

Nem értem, minek ezredszer is megkérdezni ugyanazt!?

Ennyire nem olvastok vissza, vagy mi?

2013. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Akkor ezt is törölni kell, így igazságos.
2013. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Jelentsd be, és akkor törlik.
2013. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem cseszek ki a kérdezővel, csak rohadtul nem szeretem az igazságtalanságot.
2013. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
50%

Anyának ezüst gyűrűt(én csomag/kesztyű,sál,harisnya+pénzt/),a pasijának egy illatszer csomagot,mamának egy köntöst(én pénzt),apának+feleségének naptár az unokáról(én pénzt),apósnak határidőnaplót(én pénzt)párom lányának üvegfestő szettet.A legtávolabbi(nem is rokon)anyám pasija/örülhet,mert nem bírom a fejét :D /

Mondjuk én mindenkinek mondtam h pénz kell,lakásfelújításban vagyunk nyakig :)

26/L

2013. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi vásároltunk a párommal közösen, visszamenőleg az első unokatestvérekig mindenkinek. (Mert tavaly kaptunk mi, és mi tavaly nem készültünk). Az apukájának 4 testvére van. Ez 4 családot jelent. A férfiaknak bort, a gyerekeknek kézzel készült szappant, Milka csokit, a nőknek egy doboz csokit vásároltunk...

Anyósomnak egy pohár szettet, apósnak bort, különleges csomagolásban.

Sógoromnak mp 3-at

Szüleimnek asztalterítőt, bort



Ezen túl barátnőknek ajándékozam még, 3-nak, volt akinek teát, bögrével, volt akinek sálat, csokit, ilyesmi....



Ezektől a személyektől mind kaptam oda-vissza. Van akitől pénzt, van akitől ruhát, blúzot, édességet, pénzt...


Anyósomék voltak a legnagyobb meglepetés, akik nagy összeget ajándékoztak, ugyanannyit nekem, a páromnak és a sógoromnak.....


23-L

2013. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Édesanyám: grillsütő, kézzel varrt felső, fülbevaló, ezenkívül édesség, fülmelegítő

Édesapám: speciális lámpa amire vágyik, kedvenc csokija, jó bor

Testvérem: kötött párnahuzatok, fülmelegítő, fülbevaló, személyes apróság, kézzel varrt papucs

Nagyszüleim (egy nagyapa és egy nagymama van mindkét szülőtől): egy üveg minőségi bor, azt szeretik :) A családtól képeket kérnek csak mindig, azt más intézi

Nagybácsik-nagynénik: sál, sajtválogatás, csoki, jó minőségű ital, könyv stb., kinek mi... 3 nagynéni és 3 nagybácsi van, nem írom le egyenként :)

Párom: pizsama, könyvek, saját készítésű bonbonok, kézzel varrt bőrkesztyű

Anyós, após: bluray lejátszó hangrendszerrel, bluray dvd, csoki

Sógornőmék: élmény-utalvány, ital, csoki

Unokaöccs (sógornőm babája): kézzel varrt papucs és kesztyű, játék

Párom nagymamája (csak ő él már sajnos): családi képet kért ő is, ezt bekeretezve plusz csoki


Nekik adunk ajándékot és tőlük is kapunk.

2013. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!