Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ciki lenne ilyen "ajándékot"...

Ciki lenne ilyen "ajándékot" adni, csak úgy?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 8.-os, nincs rendes keresetem, csak néha-néha a szomszédnak fizetem be a csekkeket, elmegyek bevásárolni, és fizet pár száz forintot. Van egy laptop, amit régen használtam játszásra, és azt szerettem volna rendberakatni. Elvittem, újra lesz telepítve, + új töltő. A gond az, hogy a zsanér, ami a képernyőt rögzíti elromlott (nem tudom, hogy mit mondjak, mi lett vele, azt sem tudom mi az xd), azt is meg szerettem volna csináltatni, de amennyibe kerülne teljesen -új házat kéne hozzá venni-, abból újat veszek, így csak a telepítés, és a töltő. Ez összesen 10.500 Forint, így is kölcsönkértem 1.500-at. Anyukám testvérének szeretném nekiadni, nagymamámmal élnek ketten, amióta meghalt papóm. Falun laknak, szegényeknek 2 tv-jük van. Előtte nálunk lakott, de kivitelezhetetlen lett, családi veszekedések miatt. Csupán filmnézésre, egy-egy játékra, ilyesmikre kellene. Nagyon hálásak, nem nagyon fogadnak el ajándékot. Anyukámmal most akarnak egy új biciklire beruházni nagymamámnak, és gondoltam hogy odaadom neki jövőhéten, amikor jönnek. Ő 22 éves férfi, jelenleg nincs barátnője. Szerintetek nem lenne gáz egy ilyen ajándékot adni neki? Nemrég volt a szülinapja, és gondoltam odaadom (ő mindig szokott venni mindenkinek szülinapra, karácsonyra, az anyagi helyzetétől függetlenül). Bocsi, ha túl hosszú lett, de rövidebben nem lehetett volna átadni rendesen a helyzetet. Köszi ha végigolvastad, és válaszolsz :)

2017. febr. 7. 21:18
 1/1 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, sőt nagyon szép gesztus! Biztos örülni fog neki :)
2017. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!