Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Munkahelyemen kolléganőimet...

Munkahelyemen kolléganőimet köszöntöm Nőnap alkalmából de nem adok virágot vagy ajándékot az ciki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 00:06
 1/8 anonim válasza:
Igen ... egy szál virág nem nagy eresztés, de ha mindegyiknek adsz egy csokit, az is valami. Lehet kapni bombonokat, amikben a csoki papírba csomagolt, vegyél azt és oszd szét. De egy "boldog nőnapot, Marika", azt elsuhansz, elég égő! Nálunk anno a férfiak volt, hogy megbeszélték kinek melyikük vesz egy csokor virágot, úgy adták át. Volt, hogy összedobták a pénzt, és mindenki kapott egy szál tulipánt, és volt, ahol meg se köszöntöttek :D. Volt, ahol csak a főnök, de ő virágcsokorral és csokival.
2015. márc. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem ciki. Én legalábbis nem várnék el semmiféle ajándékot, sőt, köszöntést sem.

Butaság ez a nőnap szerintem. Akkor miért nincs férfinap is?

29/N

2015. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nincs férfinap, mert valójában a nőnap arra hivatott, hogy megemlékezzünk a feminizmusra. A nők elmehetnek dolgozni illetve jogukban áll szavazni.


20/F

2015. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es te vagy buta 29 éves létedre...
2015. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van férfinap is
2015. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért lennék buta azért, mert nőként nem várom el, hogy pusztán a női mivoltom miatt bárki "ünnepeljen", köszöntsön vagy megajándékozzon!?


Én legalább nem sértődök meg, ha nem hoznak virágot nekem nőnapon! Butaságnak tartom, semmi értelme. Ha a nők annyira odavannak a nagyságukért, akkor pl. ne hisztizzenek...


Ez az én véleményem akkor is, ha a sok félművelt "nagyokos" lepontoz érte!

2015. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te kijelented hogy a nőnap butaság és miért nincs férfinap. És még te mondod hogy félművelt? Google-zz rá hogy mi a nőnap valódi jelentősége (nem az ajándékok). Ha kis eszed van akkor nem fogod butaságnak tartani, de ne itt reklámozd a tanulatlanságodat.
2015. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk általában mini csokit, külön csomagolt bombont szoktunk adni a nőknek, de kb 460 nő dolgozik nálunk. Vannak nagy gavallérok, akik amúgy is egész évben dumcsiznak velük munka helyett, ők szatyor csokival jönnek, meg már reggel vicces üziket, animációkat küldöznek Teamsen. Én csak max 3 nőnek viszek egy kis valamit. Velük naponta találkozom bent (a főnököm is nő), a többivel ritkábban, és itt meghúzom a határt. A többinek csak esetleg köszönéskor boldog nőnapot kívánok, azt csá.
2023. márc. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!