Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek majd a ballagási...

Mit vegyek majd a ballagási pénzemből?

Figyelt kérdés

Kevesebb, mint két hónap, és itt lesz a gimnáziumi ballagásom. Nem tudom, hogy mit vegyek a kapott pénzemből, ami kb 150.000Ft lesz. Arra gondoltam, hogy vagy egy új telefont, vagy egy DSLR fényképezőgépet veszek. Ti melyiket választanátok? Nem tudok dönteni... :/

18/F



2017. ápr. 6. 14:08
 1/10 anonim válasza:
100%
Amelyikre jobban szükségem van/akarom...
2017. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrét célom sincs, akkor semmire. Gyüjteném, pláne ha mész egyetemre. Vagy vennék belőle egy laptopot, amit vihetek oda
2017. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Vidd tőzsdére.
2017. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Laptop.. egyetemen szerintem fontos lehet. Ha a telefon és a fényképezőgép közül kellene választanom, akkor fényképezőgép. Én is most ballagok. Én laptopot kérek(, bár garancia nincs rá h meg is kapom.) :)
2017. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg a legújabb Barbie kollekciót, annyit amennyi kijön a lóvéból, de akár félre is rakhatod és elköltheted később olyanra amin nem kell majd gondolkodnod..
2017. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Milinte te szemét TIPSZMIKSZŰTÉ. Rakd fel egy meccsre az egészet és integess neki meet többet nem látod. De most komoéyan milyen kérdés ez. Figyelj én hétfőn kapok fizetést légyszíves segítsetek mire költsem. Na de hogy valami választ is kapj, én tuti hogy nem fényképezőt vennék, telefont ha valami régi szutyok van akkor azt de nem ennyiért, vagy ha nincs laptop akkor azt.
2017. ápr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs konkrét ötleted, ami egyértelmű lenne, akkor inkább tedd félre, támadhat később egy jobb alkalom az elköltésére, vagy gyűjthetsz is. A laptop nagyon jó ötlet, ha továbbtanulsz, akkor főleg. Telefont azért nem vennék, mert 150ezerért se tud sokkal többet egy telefon, mint feleannyiért, és az amúgy is "alap", úgyis lecseréli az ember, ha eljött az ideje.

Költsd a hobbidra vagy a továbbtanulásodra inkább.

2017. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Laptop, tablet, jogsi, konyvek, nyomtato, bicikli stb.
2017. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Semmit. Tartsd meg. Majd az életben szükséged lesz rá.
2017. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit vettel vegul? Elvegre akkor mire jutottal?
2023. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!