Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Még vagy kb 20 napom megkeresni a megfelelő ajándékot, szeretnék valami nagyon személyeset, de nem tudom mit... Névnapjára egy pénztárcát vettem, mivel láttam, hogy nézegette őket, de ennek semmilyen szelleme sincs pl... csak egy tárgy. Ő nekem szülinapomra megkereste azt a gyűrűt, amit mutattam neki most 1 éve és pár hónapja, hogy nagyon tetszik mikor még csak barátok voltunk :(... én hogyan tudnék neki hasonló meglepetést okozni? (nem jegyzett el de azt mondta, hogy hordjam míg nem jön az igazi gyűrű :) egyetem befejezése után)

Tudom még, hogy szeretne füllhalgatót mert elrontotta az egyik barátja, gondoltam erre is... de nem olyan mint amit ő adott nekem :(... 6 hónapja vagyunk együtt.

(romantikus együttlét, stb dolgok nem jók, mivel nem ilyen tipusú ő se és én se, esküvő után szeretnénk)



2017. ápr. 9. 10:40
 1/1 anonim válasza:
Milyen értékben szeretnél? Bónuszbrigádon nagyon sok jó ajánlat van, pár napos utazás, élményvezetés stb., ha van rá pénzed. Ha kevesebből szeretnéd kihozni, akkor vedd meg a füllhalgatót, készíts valamit neki pl.fotókból valamit, karikatúrát, esetleg gravíroztass! A legjobb ötlet szerintem a karóra (Daniel Klein), nem drága 10ezer kb., és nagy sikered lesz vele!
2017. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!