Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára és 2. évfordulónkra?

Figyelt kérdés

17 éves lesz a barátom, és fogalmam sincs, hogy mit vegyek neki szülinapjára. Teniszezik, pingongozik, gitározik. Nem tudom mit vehetnék neki, ami hasznos és örül is neki.Az évfordulónkra is szeretnék valami szépet venne neki, de a fényképes, bögrés, párnás cuccok már kilőve.Tanácstalan vagyok. Ti mit vennétek a barátotoknak 2. évfordulóra, ami személyes és szép meg minden és tudja, hogy tőlem kapta.

Rendes válaszokat pls!


2016. ápr. 18. 16:53
 1/2 anonim válasza:

Én azt mondanám, hogy "élményt adj neki", ami nem feltétlen szexuális dolog (bár a szexualitással pl. haladhattok 1 lépést tovább, attól függ, hol tartotok). Pl. vidd el valahova, amit szeret csinálni/nézni/akármi, persze amennyire a pénztárcád engedi, mondjuk focimeccs. Ha mindenképp tárgyi dologra gondoltál, akkor esetleg olyan sportszert, ami véletlenül sem "rossz" (értem ezalatt, hogy pl. pingpongütőt ne vegyél, mert van neki, meg egy normális ütő ára több tízezer forint, ami boltban van, az meg silány), tehát pl. valami sportzoknit vagy mit tudom én. Ha szeret olvasni, vegyél valamilyen könyvet/képregényt, akármi hasonlót. Remélem tudtam segíteni:)

18F

2016. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
őő háát mennyi pénzt szánsz rá?
2016. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!