Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek neki ajándékba?

Mit vegyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel alakulgat kapcsolatom, szeretnék neki valami apróságot venni, ne legyen túl gagyi nyálas dolog de költeni se akarok azért túl sokat max 2-3ezret, 20 éve egyébként. Ötlet? köszi előre is!

2017. ápr. 25. 19:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Ebből a pénzből csak gagyi ajándék jönne ki, valamint a virág. A virágnak pedig minden lány örül.
2017. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Rózsát!! Minden lány örül neki. Vagy bármilyen màs szép virágnak! Esetleg egy kis csoki a virág mellé.
2017. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is virágot, főleg, hogy csak alakulgat a kapcsolat. Nekem barátom mindig 10 ezer körüli értékűt vesz, pedig ha tudná, hogy sokkal jobban örülnék csak egy szál virágnak is akár, mivel azt soha nem kapok tőle. Irígylem azokat a lányokat, akik kapnak virágot a párjuktól. Annak biztos örülne a te kiszemelted is :)
2017. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egy szál vörös rózsát.A hatás kedvéért nagyon fontos,hogy extra hosszú legyen.Sőt,én legutóbb úgy kértem a virágboltban,hogy toldják meg a szárát,hogy még hosszabb legyen.Még pluszba raktak a szár köré vékony fát, kis gallyakat...nagyon ütős lett...amikor vittem az utcán az összes nő nem tudta levenni a szemét róla:)
2017. ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok.Nehogy celofánba tegyétek :) Csak natúr vigyed
2017. ápr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, marad a virág csokival kiegészítve :)
2017. ápr. 26. 18:50
 7/8 anonim válasza:

Szerintem jól teszed és jól döntöttél!

Fontos hogy az elején ne essünk túlzásokba hisz az elvàràs mindìg nagyobb lesz de ha mégsem akkor is illik egyre nagyobbat mutatni.

2017. ápr. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem örülök a virágnak,mert elhervad. Csokinak se,mert nem eszem olyat. Ezek nem maradbak meg emléknek,feledésbe merülnek.Jobban örülnék inkább valami kis medálnak vagy láncocskának(bizsu is jo,nem kell drága) vagy valami kis apró kabalának,ami megmarad és az illetőre emlékeztet.

21/N

2017. ápr. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!