Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Elsőáldozásra mit szokás adni...

Elsőáldozásra mit szokás adni kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen imakönyvet szoktak adni, vagy rózsafüzért,... manapság már biciklit is... Nyilván attól is függ ki vagy neki és mik a lehetőségeid. A bicikli helyett javasolnám azért, hogy valami keresztény témájú dolog legyen (pl. én kaptam képes Bibliát nagyszüleimtől.
2017. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok az anyuka. Igazából mindene megvan és valami olyat szeretnék amiről később is tudja, hogy azt mire kapta. Képes biblia jó. Csak már az is van neki. Nagyszülők is kérdezgetik mit vegyenek és fogalmam sincs mit mondjak nekik.
2017. máj. 8. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem kérnék semmit a rokonságtól. A keresztszülő szokott nálunk csak ajándékot adni.

Én egyébként rózsafüzért kaptam annak idején, még most felnőttként is őrzöm és nagyon szép emléknek tartom.

2017. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Könyv szentek életéről. Van gyerekeknek szóló kiadvány is.

Szép falra kitehető feszület, kép.

Bibliai lexikon, gyerekeknek szóló kiadvány.

Társasjáték- ebből is van bibliai témájú, vagy kártyajáték.

Zenés CD egyházi gyerekdalokkal.

2017. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk Simon András grafikát kaptak, szép keretbe tettük, kint van a szobájukban. A legkisebb fiunk egy ilyen garfikájú fa órát kapott, igaz, nem elsőáldozásra hanem bérmálkozásra.

Itt nézz szét:

[link]

2017. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nagybátyámtól bicskát kaptam...-örültem neki! :o)
2017. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Egy korbácsot amivel csapkodhatja a saját hátát
2017. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én rózsafüzért kaptam. És fagyit.
2017. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!