Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Levél mellé kiegészítés?

Barátom szülinapjára úgynevezett open when ... leveleket csinálok, ami azt jelenti hogy akkor kell kinyitnia ha igazzá válik. Pl.: Nyisd ki ha hiányzom, nyisd ki ha rossz napod volt. És mindegyik levél mellé tettem valami apróságot: keresztrejtvény, fényképet...
De a "nyisd ki ha veszekedtünk" levél mellé nem jut semmi eszembe. Szerintetek mit lehetne amellé tenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: levél, születésnap, ajándék, veszekedés, vita, barát

07-16 15:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én valami olyan ajándékot tennék bele, ami közös élményre emlékeztet, hogy ne felejtse el, hogy a jó dolgok fontosabbak, a veszekedést megoldjátok. :)
Ilyesmire gondolok, hogyha pl. kávézóban voltatok először randizni (vagy először megcsókolt, akármi), akkor a kávézóból származó csomagolt cukor, szalvéta, teasüti, szóval valami ami onnan való. Vagy mondjuk ha mozihoz köt hasonló emlék, akkor egy bármikor felhasználható mozikupon, hogy randizzatok egyet, béküljetek ki... ilyesmi. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 07-16 16:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, eszembe is jutott valami. :)

# 2/7Időpont 07-16 17:23 Privát üzenet
Egy közös fényképet rakhatsz bele, ami emlékezteti őt mennyire is jó barátja vagy :)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 07-17 12:51 Privát üzenet
Te tudod, hogy nektek belefér-e (márhogy nem a borítékba), de én egy gumióvszert is beletennék. :-)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 07-17 20:52 Privát üzenet
Teasüti? Amúgy közel jársz, a csokoládé jó, mert boldogság hormonokat termel, tehát boldog lesz tőle, mikor nem az. Lehetne valami tömény alkohol is, csak az a baj... hogy az nem fér bele egy borítékba.

Teasüti... nekem csak ez jár a fejemben... belegondoltatok abba, mi lesz, ha hónapokig nem vesznek össze, aztán a csaj meg kinyitja a borítékot, és ott lesz egy ku*va kemény teasüti. Aha, majd biztos szeretni fog, ha kitörik a foga.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 07-19 00:53 Privát üzenet
Utolsó, saját élményekből indultam ki, ahová mi járunk, ott kávéhoz, teához, mindenhez adnak ilyen aprósüteményt, ezek egyesével vannak becsomagolva. :)
Ezeknek a vackoknak pont az a jó tulajdonsága, hogy jó hosszú szavideje van. :)
Azért írtam több példát, mert nyilván kávézónként változik, hogy mi a helyre jellemző. :) Saját szalvéta sincs pl mindenhol. :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 07-19 08:58 Privát üzenet
Levél mellé kiegészítés?
Persze! Fa!

A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 07-22 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tömegnöveléskor CH kiegészítés banánnal?
Milyen otthonról (gyerek mellett) végezhető munkák vannak?
Milyen fehérje port javasoltok diéta alatt?
Van olyan akinek ténylegesen bevált az mlm?
Mit egyek ha nem akarok mennyiségre sokat enni, viszont fogyni sem akarok?
Nappali tagozatos egyetem mellett milyen munkát tudnék vállalni?

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu