Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hahó kedves férfiak! Ti minek...

Hahó kedves férfiak! Ti minek örülnétek karácsonyra? Miket kaptatok eddig?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a barátommal és nem igazán tudom mit kellene neki venni karácsonyra. Ő 26 éves, én 21. Árban olyan 20 ezer forintig gondoltam. Hobbija egyedül a vadászat, de nem feltétlen szeretnék ezzel kapcsolatban ajándékot venni. Várnék ötleteket, hogy ki minek örülne, miket kaptatok eddig vagy mit vennétek magatoknak.
2017. nov. 12. 18:55
 1/7 anonim válasza:
18%
Vegyél neki ki tömött vaddisznót annak biztosan örülni fog, ha már a vadászatot kedveli, ja és a ki tömött állat legyen igazi, hogy meg legyen az elégedettsége :))
2017. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Az eddigi legjobb egy hármas szex volt a barátnőjével. Költséghatékony, mégis szuper.
2017. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
41%
Hát, mondjuk ha dohányzik, akkor egy légpuska alakú öngyújtót. Azt ne kérdezd, hogy hol lehet kapni. :D
2017. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Befizetheted valami autós programra, pl. terepjáró vezetés.


Vagy vehetsz 2 jegyet a FeHoVa-ra és elmehetsz vele. Ha nem Budapesten vagy környékén éltek, kivehettek egy szobát is, kicsit romantikázhattok.

2017. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Befizetném egy ketrecharcra, csak ő egyedül egy vadászkéssel, egy medve és egy vadkan ellen.

Épeszűt nem találtál?

2017. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb márkájú ruha darab? Ferfias kenceficek. Nyalanksagok. Egy szexi ruha rajtad-neki ;), elmeny: koncert vagy eloadas jegy. Masszazs kupon tőled
2017. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy üveg minőségi pálinka.
2017. dec. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!