Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szülők! Iskolai születésnapi...

Szülők! Iskolai születésnapi partikkal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Szülők!


Nagyon divatosak lettek az utóbbi 10 évben a szülinapi partik. Hol gokartozni hívják a gyereket, a következő hétvégén lézerharc, aztán McDonalds, utána játszóház, majd bowling.

Ez egy gyerek esetében évente jelenthet akár 15-20 szülinapi bulit is.

Két-három gyerek esetén ki sem számolom inkább.

Mennyire okoz ez gondot egy szülőnek?

Folyton bulikra hordani a gyereket, fizikailag és anyagilag is fárasztó és megterhelő lehet.


Hogyan oldjátok meg?

Minden bulira elviszitek a gyerekeket?

Milyen ajándékokat szoktatok vinni és milyen összegben?


2017. nov. 13. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Habár én külföldön élek, de nálunk ez megy már ovi elejétöl.

Az ajándék általában 10-20€ között van. 20€-t csak közeli barátnak veszünk(aki amúgy is sokat van a gyerekemmel). Ha nem jár a gyerek össze a szülinapossal akkor kb 10€-ig veszek. Ez itt szokás, kb 10-20€ között vesz midnenki.

Folyton hordani azért nem kell, mert mindegyiknek van 6-8 olyan barátja ahova meghívják. Vagy is minden második hónapban 1x, és két gyerekünk van.

Itt divat a szülinaposnak egy ajándék kosarat egy játékboltban össze állítani, ahova a vendégek hetekkel elötte elmehetnek és ebböl a kosárból megvehetik amit ök akarnak, és azt ajándékozzák a szülinaposnak.

Èn ezt annyira nem szerettem, de rájöttem, hogy vagy dupla dolgokat kap, vagy olyat amit nem is szeret. Ìgy utoljára a szülinap elött pár héttel elmentünk egy nagy boltba és minden amit akart a gyerek lefényképeztem. Majd amelyik anyuka kérdezte mit vegyen annak elküldtem a képeket és választott egyet amit megvett. Ennek a vednég gyerekek szülei nagyon örülnek mert idöt és energiát sporolnak, és az enyém azt kapja amit akar.

2017. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!