Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a 75 éves anyukámnak...

Mit adjak a 75 éves anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz dolgom van mert mindig azt mondja nincs szüksége semmire, és már nem tud semmit hova tenni. Rengeteg ruhája van, konyhai eszköze, könyve...stb. finomságokat megveszi magának ha ilyesmivel próbálkoztam mindig az lett a vége, hogy megfájdult a hasa tőle ☹ Nem egy otthon ülős, beteges nénike. Hanem energikus, sokat megy ide oda városi programokra.

2017. nov. 15. 12:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ha nem is naptár de valami fényképes dolog az jó ötlet. Köszönöm ☺

Welnes hétvégére nem menne el egyedül, én a közeljövőben nem tudok vele menni. Meg nem utolsó sorban pénzem sem lenne ilyesmire. 😕

Vásárlási utalvány az annyira sablon, hogy ilyet én nem adnék senkinek. Ezzel az erővel pénzt is adhatnék amit ott költ el ahol akar, de nincs rászorulva.

2017. nov. 16. 10:31
 12/16 anonim válasza:
Valami élményt lehetne. Koncertjegy, különleges étterem, valami külföldi kiállítás, pár napos kirándulás akár belföldön is, tanfolyam.
2017. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt elfelejtettem írni, hogy minimál bérből élek. Szóval külföldre meg pár napra nem tudok utazásokat finanszírozno és most ettől függetlenül tavaszig elutazni sem. Kicsit lehangoló, hogy azt tapasztalom a legtöbb válaszadónak csak a magas összegű ajándék az ajándék. 😕 Szoktunk közös programokat csinálni de azokat egyeztetjük, és nálunk eddig sem volt divat különösen karácsonyra nem a méreg drága ajándékozás. Szerintem ez a szeretet ünnepe. Valami ötletes dolgot szeretnék adni nem azt mutogatni, hogy lásd meg tudtam venni ezt vagy azt, mert úgyis tudja, hogy nem tudom és attól marhára nem lenne boldog, ha januárban csak margarinos kenyeret ennék vagy azt sem. Bocsi ez kijött. Egyébként 70 év felett a kiállítások ingyen vannak hazánkban. Úgy hogy a nagyinak senki ne vegyen kiállításjegyet ☺
2017. nov. 16. 22:15
 14/16 anonim válasza:
Attól is függ, hol laksz, a minimálbérből ez is sok lenne, de az ismerőseim például néha elmennek egy napra Bécsbe (hozzánk elég közel van), ha valami különleges időszakos kiállítás nyílik külföldi festők műveiből. Az utazás belföldön pedig akár egy élményfürdő, ezt lehet egy napra is. Viszont, mivel írod, korlátozottak a lehetőségeid kicsit más. Csak azt akartam hangsúlyozni, hogy mindegyik verziót lehet költséghatékonyabban is, amik átlagkeresetből kivitelezhetőek és ugye nem tudtam, hogy nálad más a helyzet.
2017. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, nincs autóm és nem tudok nyárig utazni, mozgást vagy "pancsolást" igénylő programokon részt venni egy betegségből kifolyólag.
2017. nov. 17. 07:46
 16/16 anonim ***** válasza:
Én anyum is ilyen. Szerintem ÉLMÉNYT adj!!! Színház, koncertjegy. Egy jó arc kezelés vagy Masszázs? Városnézés európai városban?
2017. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!