Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit tudnék venni az ellenségem...

Mit tudnék venni az ellenségemnek karácsonyra? (őt húztam)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma karácsonyi húzás volt az iskolába, én az egyik nem igen kedves osztálytársam húztam. Ő az a tipikus tökéletes lány, szőke hosszú haj, szép arc, kék szem, nagy segg (már bocsi), minden fiú oda van érte. Imádja a pink színt, egyszóval az ellentétem :D igazából soha sem jöttünk ki jól, nagyon beképzelt.(félreértés ne essék, nem vagyok rá féltékeny. Soha se szeretnék olyan lenni, mint ő) Amit tudni kell róla:

13 éves

Imádja a pinket

A körömlakkokat

Anett és ancsát. (azt hiszem ők videósok)

300dinár a határ, ami forintba átszámítva kb.800ft.



2017. nov. 22. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél neki eurot
2017. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Fingópárna rózsaszínben, 760 Ft

2017. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
én azt tanácsolnám, hogy ásd el a csatabárdot, vegyél neki olyat, ami kedves ajándék. Sokkal jobb békében élni, mint fújni egymásra. Neked is jobb lesz, hidd el
2017. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cseréld el a nevet, vagy vegyél valami rendes ajándékot, vagy próbáld elintézni hogy hozzá kerüljön a te neved
2017. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3, nem is gondoltam valami kegyetlen ajándékot venni neki. De viszont hagyományost se akarok. Köszönöm mindenkinek, jöhet még:)
2017. nov. 22. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg megkérhetnéd, hogy változtasson nevet. Anyakönyv vezetőnél lehetősége van rá.
2017. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek az ilyen kommentek, és igazából nem igazán érdekel a lány.
2017. nov. 22. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Bocsájtsd meg valahogy bűnöm, hogy velejéig romlott írásommmal raboltam drága időd, miután feltetted magas színvonalú kérdésed..., kérve kérlek pontozz le, hogy becses haragod csillapodjék és elégtételt vehess úgy érezhesd. Ebben lelt örömöd ne csapjanon meg pusztán azért, mert ez engem kicsit sem érdekel. ...puszi:))))
2017. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A leírtak alapján a rózsaszín körömlakk (szett) elég kézenfekvőnek tűnik.

Ha nem akarsz rendes ajándékot venni, inkább cseréld el a nevet. Valamelyik fiú biztosan örülne neki, ha őt lephetné meg.

2017. nov. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezért utálom az ilyen idióta karácsonyi húzós játékokat...

Minden ilyen alkalommal kidolgozói a belem, megpróbálom a legszemélyesebb és legszebb ajándékot adni még azoknak a személyeknek is, akiket annyira nem kedvelek.... az én szememet pedig kiszúrják egy tábla béna Milka csokival, de volt már különösen megalázó ajándékozásokban is részem. 😕


A lényeg: Rendelj neki pl. egy Anett-Ancsás tolltartót. Ha van pink színben, az a legtökéletesebb választás. Én a Media Markt-ban is láttam, bár nem tudom, hogy az van-e nálatok (úgy vettem ki, hogy délvidékiek vagytok).

2017. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!