Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit gondoltok, jó ez az...

Mit gondoltok, jó ez az ajándék Karácsonyra, vagy esetleg vegyek/készítsek mellé valami mást is?

Figyelt kérdés
A páromnak csináltattam egy nagy fotókönyvet, amiben az első találkozásunktól kezdődően vannak nyomtatva a képek. Szereti a képes ajándékokat, mondta is, hogy örülne (mert megkérdeztem előtte, hogy képes ajándék tetszene-e neki). De nem vagyok benne biztos, hogy ennyi elég. Úgy értem, tudom, hogy a Karácsony a szeretet ünnepe, megprobálom a lehető legjobb hangulatot megteremteni hozzá, több szeretettel, de úgy érzem, hogy kellene még valami. Bögre, hógömb, kispárna, szerelmes lakat, kulcstartó és az ilyenek szóba sem jöhetnek, a két évünk alatt volt elég alkalmunk ilyeneket ajándékozni egymásnak. Arra gondoltam, hogy a könyv mellé veszek esetleg mikulásos/karácsonyos zoknikat, vagy pulóvereket, mert odáig van ezért az ünnepért. Ti mit vesztek/csináltok a párotoknak, illetve van valami ötletetek számomra is?
2017. nov. 18. 14:36
 1/3 anonim válasza:
100%
szerintem ez pont elég de ha akarsz valami mást is akkor mondjuk vegyél neki ékszert ha nő, ha meg férfi akkor egy karórát. Bár én mondjuk kaptam egyszer egy olyan pulcsit amin én és a barátom a karácsonyfa alatt ajándékot bontottunk
2017. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Férfi a párom, kb 10 karórája van már, de azért köszönöm szépen a választ, ment a zöld pipa! 👍
2017. nov. 18. 21:01
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ez egy nagyon kedves, személyes ajándék.

A karácsonyi kiegészítők is viccesek.

Ha mégis szeretnél mellé valamit, akkor esetleg jegy valami közös programra, hogy további közös élményt (akár fotókat) gyűjtsetek?

2017. nov. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!