Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek az fiú osztálytársa...

Mit vegyek az fiú osztálytársamnak karácsonyra 3000Ft-ért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy ma húztunk ki hogy kinek kell majd az osztályból ajándékot venni karácsonyra, és én egy fiú osztálytársamat húztam, akiről nem sok mindent tudok, szerintetek mit kéne vennem neki??

#ajándék #karácsony #osztálytársnak
2017. nov. 22. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2017. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj az érdeklődési köre felől. Egyszer én is egy fiú osztálytársamat húztam annak idején, megkérdeztem tőle mi az ami érdekli. Mondta, hogy az UFÓK, és ha azért kérdezem mert esetleg én húztam, akkor vegyek neki egy piros matchboxot. Kapott egy ufós könyvet és vettem egy piros matchboxot. Nagyon örült, emlékszem.
2017. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 11
2017. nov. 22. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csokit, plüsst,tollat,füzetet, kulcstartót, mogyorót, szaloncukrot, saját készítésű tolltartót, kisnaptárat, jegyzetfüzetet, mini játékautót, még több tollat, vaddisznót.
2017. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mit vegyek a* ....
2017. nov. 23. 20:03
 6/9 anonim válasza:
54%
Én most 12 vagyok ès én is fiút húztam (lány vagyok) és én egy lapra rajzolok egy nagy karácsonyfát,és mindenféle ilyen kis pici cukrokat ragasztok rá ragasztópisztollyal,illetve odaírom hogy "boldog karácsonyt":)
2017. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi az, amit tudsz róla? Írd össze, miket kedvel vagy ha semmit nem tudsz róla érdeklődj a barátainál. Utána már könnyebb dolgod lesz.
2017. nov. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret minecraftozni, imádja a kutyákat,.... és ennyit tudok róla.
2017. nov. 25. 10:54
 9/9 anonim válasza:
100%
Nyomtass vagy rajzolj minecraftos kockákat és ragaszd őket kockává (érted mire célzok:D) és a belsejébe tegyél cukrot vagy valami kis üzenetet.. és így csináljd egy házat vagy egy állatot vagy valamit:)
2017. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!