Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

35 ev koruli nok! Milyen kezzel keszitett ajandeknak orulnetek?

En is 35 ev koruli no vagyok, es a baratnomnek szeretnek karacsonyi ajandekot kesziteni, de mar annyi mindenfelet csinaltunk egymasnak, hogy megallt a tudomanyom :) Semmi ujdonsag nem jut eszembe. Hatha itt kapok uj ihletet!

Keress kérdéseket hasonló témákban: kézzel készített, kreatív, kézműves, ajándék

2017. nov. 28. 22:05  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. nov. 28. 22:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nagyon jooo!! Koszi 🌼

# 2/5Időpont 2017. nov. 28. 22:20 Privát üzenet
Én például örülnék egy rag quilt ágytakarónak. :-)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. nov. 29. 00:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Huuh, hat ehhez en bena vagyok :) Nekem volt ilyen gyerekkoromban, nagyim csinalta, de en nem vallalkoznek ra :)

# 4/5Időpont 2017. nov. 29. 06:42 Privát üzenet
Valami gyümölcsös vagy csokis likőr, limoncello pl. Szépen feldíszített üvegben. Fűszerek kézzel felíratozott üvegcsékben. Párna a gyereke vagy kisállata fényképével.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. nov. 30. 13:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 éves foci imádó és focizó fiúk! Milyen olcsóbb vagy kézzel készített ajándéknak örülnétek?
Fiúk. Karácsonyra ti milyen kézzel készített ajándéknak örülnétek?
16 év körüli fiúk! Milyen ajándéknak örülnétek barátnődtöktől? Esetleg a vett vagy a saját kezűleg készített meglepik tetszenek jobban?
Kézzel készített ajándéknak a szülők örülnek?
Fiúk! Ti örültök egy kézzel készített ajándéknak?
Mit vegyek édesanyámnak karácsonyra? Kézzel készített ajándéknak örülne. Örülnék egy-két ötletnek.

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!