Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Osztálykarácsonyra tudtok...

Osztálykarácsonyra tudtok ajánlani egy jó kis (olcsóbb) ajándékot egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nagyon jó fej, vicces lánynak. Max 2000 ft lenne a keret, plusz még édességek hozzá.Pl én egy unikornis kaki plüssre vagy ilyesmire gondoltam, csak az elég drága. Piával kapcsolatos is lehet. Az a lényeg hogy valami vicces legyen.

2017. dec. 2. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj be kínaiba és ott ilyen dolgok vannak tök olcsón.

Szép toll

egyedi feliratos póló, toll, bögre

könyv

Unikornisos zsebtükör, kakis bögre, unikornisos fésű, takaró,

Karácsonyi dísz

Fülbevaló, körömlakk, nyaklánc ( ha mindenféleképpen ilyen kakis unikornisos pusheen cicás, vicces nyakláncot ülbevalót szeretnél akkor ajánlom a Claire's boltot, ha van a közeledben mert ott pont ilyenek vannak.

Eetleg nézz szét ezekben a boltokban is:

[link]

[link]

[link]

Meg esetleg nézz szét a kínaiba (ha van ott a környéken), mert ott is csom

2017. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Mert ott is csomó jó dolgokat találsz ilyen vicces kategóriába

Remélem segítettem

2017. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az osztálykarácsonynak semmi értelme a világon, mégis erőltetik. Ez annyira egy begyöpösödött magyar szokás. 2ezerből alapból csak valami ócska dolgot tud az ember adni. Csak a nyűgöt csinálják a diákoknak. Most veszel valakinek egy béna kis karkötőt vagy valami bóvlit, amit 10/9 úgyis kivág otthon a kukába, és kb senki sem örül neki. A tanárok nem tudnak valami értelmeset kitalálni ünnepek alkalmából? Mondjuk ez a kényszerajándékozás jó dolog, ehhez nekik nem kell gondolkodni, kreatívnak lenni. Majd a gyerekek elszenvednek a dologgal..
2017. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szétnézek :)
2017. dec. 3. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

3-nak: Teljesen igazad van, mi a fenének erőltetik. Jómagam 1984-ben érettségiztem, de már akkor is kínos volt az egész. Kihúz az ember valakit, akivel kb. 4 évig két mondatot nem beszélt. A legjobb, amikor az van, hogy írjon is hozzá valami versikét az ajándékozott személyről, hát szuper.

Lányoméknál pedig (elit gimi), a hülye bunkó újgazdag fiúk még nyíltan fikázták is, amit (lánytól) kaptak.

Lányom konkrétan belázasodott ezek előtt az osztálykarácsonyok előtt, és nem ment (az ajándékot persze elküldtük egy ismerős osztálytárssal mindig az osztálykarácsonyra), de ha a gyerekem hány ettől (szó szerint), én nem erőltetem.

Mi mondjuk általában következő évi falinaptárat vettünk, és valami édességet. Szobája van, ki tudja rakni, hasznos is, annyit tudtunk, hogy ha pl. kutyákat szereti, akkor kutyás naptár (vagy ilyen elven cicás, autós, városképes, tájképes, virágos). Az legalább nem a kukában végezte valószínűleg.

2017. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
De amúgy ha így karácsony előtt körülnézünk, a kérdések kb 80%-a arról szól, hogy mit vegyek az osztálytársamnak, akit húztam.
2017. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!