Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Osztálykarácsonyra egy lányt...

Osztálykarácsonyra egy lányt húztam, és nemtudok neki mit venni. Nem akarok sablonos ajándékot adni, hanem valami ötletes, aranyos dolgot! Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

15 éves, nagyon kedves és aranyos, mindig mindenkinek segit, tehát csak jót tudok rólla mondani. :) Nagyon szereti a néptáncot, és népzenét (CD-t nemszeretnék venni, elavultnak tartom). Olvasni nemigazán szeret, tehát könyvet se vehetek. Az ár nincs megszabva. Légszi segitsetek!!! Előre is köszönöm :)

15/L


2012. dec. 20. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan a helyesírása, mint a tied, akkor egy helyesírási szótár lenne a leghasznosabb... (pl. "rólla", "nemigazán", "nemszeretnék", "nemtudok"...)


Egyébként meg nézd meg a chocome.hu oldalt, már, ha szereti az édességeket. Mellé mondjuk egy kis plüss, az szerintem elég.

2012. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
khm...ötletet kértem, és nem javitgatást! Am igen, a helyesirásom nem tökéletes (most köss már bele abba is h rövid i-t használok)....mellékessen, csak megjegyzem, hogy az édesség a sablonos ajándékok körébe tartozik!! normális ötleteket kérek és nem cseszegetést!! köszönöm
2012. dec. 20. 16:47
 3/3 anonim válasza:
Kedvenc énekeséről esetleg valamit,írj neki egy verset róla,póló? Ha szeret sportolni akkor azon is gondolkozhatsz
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!