Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit rakjak az ajándékcsomagokb...

Mit rakjak az ajándékcsomagokba, amit a szüleimnek szánok Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anyukám csomagja: Étcsoki,

Apukám csomagja: Aszalt gyümölcs

Én ezt nagyon kevésnek találom. Apukámnak most volt a születésnapja múlt héten, így egy csomó ajándékötlet kilőve, mert már kappot azt, amit én gondoltam (pl. új borotva) Anyukámnak sincs sok ajándék ötletem, mert tele van tusfürdővel, mindenféle krémmel stb...

Szóval a segítségeteket szeretném kérni hogy mit rakhatnék bele. Max. 10.000 Ft-ból ki szeretnék jönni

Meg arra gondoltam, hogy kézzel is készítenék nekik valamit, hogy azért legyen valami személyes is benne, de a kézügyességem... hát azt inkább nem jellemezném. Szóval kézmüves ötleteket is várok, amihez nem kell nagy tehetség

De ha van ennél jobb ötletetek azt szivesen fogadom :)



2017. dec. 16. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hógömb, illatgyertya, bögre, toll, notesz, naptár, könyv, sapka, sál, kesztyű, zokni, parfüm, ékszer, szaloncukor, kindertojás
2017. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeknek a többsége nem lenne jó, ugyanis már van belőlük,(nem is egy) vagy tudom, hogy nem használnák
2017. dec. 16. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor utalvány vmilyen üzletbe, mozijegy, koncertjegy stb
2017. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utalvány nem lenne rossz ötlet, de azt csak anyukámnak tudnám adni, apukám nem igazán jár ilyen helyekre. Koncertre nem járnak, ahogyan moziba sem. Bár most decemberben megyünk közösen megnézni a Star Wars-t :D
2017. dec. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!